опис:

Гра WWE Undefeated  - це екшен-файтинг, в якому має бути відточувати навички рестлінга, брати участь в коротких поєдинках, доводити силу на незвичних майданчиках.

Користувач управляє рестлером, борцям онлайн з іншими борцями. Серед доступних персонажів є легендарні особистості і зірки, кожен має певними здібностями і перевагами. Індивідуальний перелік ударів і атак можна вдосконалювати при наборі додаткових балів. Комбінуйте силові прийоми, влучно бийте ворога і аналізуйте варіанти дій у відповідь маневрів, щоб вчасно ухилитися від чужих нападів. Розробник пропонує вступати в спеціальні групи гравців, щоб ділитися нюансами і порадами. Подібну групу можна і самостійно створити, мотивуючи інших приєднатися до нового альянсу. Додатково можна виконувати завдання, відстоювати честь цілого клану

Швидкі матчі в реальному часі змушують оперативно приймати рішення, різко міняти стратегію з урахуванням звичок противника. Важливо проводити апгрейд навичок, відповідати суперникам по кваліфікації в бойових мистецтвах. Карткова система поліпшень дозволяє підібрати унікальний набір ударів, використовувати круті прийоми і тестувати різні пози. Формування стратегічної лінії дає можливість вести себе впорядковано, витрачати енергію грамотно і збільшувати частоту перемог.

Відмінні риси гри WWE Undefeated:

  • рестлінг на стадіонах, рингах, різних локаціях міста;
  • вражаючі бійки в PvP режимі;
  • великий вибір ефектних персонажів;
  • прокачування талантів і настройка зовнішності;
  • комбінування реальних бойових прийомів.

Мала частина поєдинків проходить на стадіонах і звичних рингах, частіше битися доводиться на тлі тропіків, хмарочосів, пляжів та інших дивних для тематики файтинга місць. Цей фактор не заважає зосередитися на бійці, приділити достатньо уваги супернику. Графічне оформлення і спецефекти яскраво візуалізують бойові процеси. Реалістичні прийоми дають відчуття участі в справжніх протистояннях на рингу. Образа легендарного рестлера недостатньо для просування по рейтинговій таблиці, виховати прагнення до ідеалу!


Реклама

завантажити WWE Undefeated 1.0.0

Нове в цій версії
Official release of WWE Undefeated!
Загальна інформація
версія 1.0.0 (16)
дата завантаження 2020-12-03 13:31
Розмір 13.98 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Усі додатки nWay Inc. на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/21 12:38
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |