опис:

Гра Mini World Royale  - це мультиплеєрний екшен, в якому персонажі з квадратними головами бються між собою, усувають супротивників і виживають на звужується майданчику.

На фантастичному літальному апараті мініатюрний герой підлітає до острова. Після безболісного спуску він під управлінням гравця відразу починає пошуки зброї, грошей і інших бонусів, щедро розкиданих по локації. Знайдені предмети знадобляться для боротьби з підопічними інших користувачів. Всього на карту може спуститися до 50 персонажів, У кожного ідентична мета - стати останнім, хто вижив на території, яка поступово зменшується. Якщо в радіусі огляду зявляється ворожа особистість, потрібно діяти швидко, щоб не стати жертвою контратаки.

Якщо вашого воїна хтось виявив першим, не соромтеся відкривати вогонь у відповідь. Благо асортимент зброї широкий, підбирайте і визначайтеся, що із запропонованого більше подобається. Крім стандартних вогнепальних моделей досвідчені бродяги можуть використовувати потужний гранатомет для далекого бою. А вийти переможцем в ближньому бою допоможе меч з особливою енергією. Забавні костюми та аксесуари дають можливість виділитися серед інших, але не впливають на характеристики.

Відмінні риси гри Mini World Royale:

  • королівська битва зі битвами і звуженням територій;
  • PvP-пригода для 50 користувачів;
  • оригінальні карти локацій;
  • різноманіття зброї та спорядження;
  • виразні емоції героїв.

Небезпека може виходити не тільки від антагоністів, різні пастки і посипані бомбами поля іноді зявляються на шляху. Важливо уважно оглядати навколишній світ, запамятовувати розташування обєктів, щоб швидко сховатися при форс-мажорів. Також знання місцевості допоможе спланувати вдале напад.

Шутер з мультяшним графічним оформленням привертає повноцінністю створених світів. Персонаж захоче пройти всі доступні майданчики з детальними картами. Спорядження, ігрові фінанси та інші мотивуючі елементи стають заохоченням для успішних стрільців. Вбивайте супротивників і знаходите друзів, з якими захочеться поспілкуватися за межами геймплея!


Реклама

Mini World Royale

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/21 10:35
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |