There is no game - Jam Edition
0 (0)

опис:

Гра There is no game - Jam Edition створена в жарт і жартома, однак, як то кажуть, в кожному жарті є частка правди, яка в нашому випадку зачепила більш ніж півмільйона власників андроїдів, які гру завантажили і оцінили. До речі, рейтинг у неї 4,7, що вкрай добре для проектів такого формату.

Підготували ж гру в французької студії Draw Me A Pixel, роботи якої на андроїд представлені всього двома іграми - цієї та досить дорогим проектом зі схожою назвою, але значно більшим геймплеєм. Однак, кількість завантажень платної версії трохи перевищує 1000, що скромно. Проте, цю гру, яка на щастя поширюється безкоштовно, можна розцінювати як прелюдію до іншого проекту, який масштабніше і за якою просять кругленьку суму.


Якщо ж звернутися до геймплею, то єдине що тут можна стверджувати - він досить короткий, у всякому разі, якщо знаєш що робити. В іншому ж вкрай складно зрозуміти і жанрову приналежність і в ряді ситуацій, навіть мета того, що відбувається. Однак, з огляду на, що смисл просочений логікою, ми схиляємося до того, що це все ж головоломка. Максимально зрозумілий і цікавий проект буде або тим, хто з голову до ніг знає всю класику ігрової індустрії, або взагалі в ній працює, тому що тут повно специфічного гумору, який практично неможливо зрозуміти казуальних гравцям.

Та й самі розробники в описі гри натякають на те, що вони не намагалися зробити круту графіку, не вигадували новий движок і не працювали над продуктивністю і взагалі просять нічого не чіпати, нікуди не натискати і взагалі не грати в цю «Не гру».

Але всі ми знаємо що буває з кнопкою «не було натиснуто», тут ефект приблизно схожий, тому що якщо почнете - не зупинитеся.


Особливості гри There is no game - Jam Edition на андроїд:

  • Піксельна графіка;
  • Море відсилань до класики індустрії;
  • Те, що відбувається зламає ваш мозок і логіку;
  • Проте, логіка в тому, що відбувається є;
  • Приголомшлива озвучка;
  • Ні покупок, ні реклами, нічого.

Недоліки гри:

  • Про що мова, це навіть не гра.

Підсумок: якщо хочете весело провести час і потренувати мізки, то не гра There is no game - Jam Edition дуже підійде для цього. Тільки не ображайтеся, якщо нічого не вийде, для першого разу це нормально.


Реклама

завантажити There is no game - Jam Edition 1.03

Нове в цій версії
- Adding achievements
- The minimum required Android API version is now 5.1.
Загальна інформація
версія 1.03 (12)
дата завантаження 2021-01-19 21:16
Розмір 48.22 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.1+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/20 12:14
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |