опис:

Гра LASERBREAK 3  це головоломка для вашого андроїда, а якщо точніше, вже третя частина в популярної серії, яка відрізняється від рядових проектів досить високою складністю і тим, що не просто заснована на реальних законах фізики, а має на увазі що ви з ними знайомі, а не просто їх розумієте.


Як і попередні частини, новинку підготували в австралійській студії errorsevendev, яка може і не так сильно популярна серед користувачів (виключно за рахунок того, що велика частина їх проектів платна), але тим не менш, заслуговує нашої пильної уваги. До речі, на цей раз розробники вирішили трохи відійти від своєї концепції і випустили два варіанти гри - платний і безкоштовний. У безкоштовному користувачеві буде доступно всього пятнадцять рівнів, в платному всі 45 + кілька «бонусних» варіантів, причому реклами немає в обох варіантах.


Суть геймплея у гри дуже проста - вразити лазером задану ціль, однак, на шляху буде багато перешкод у вигляді стін, кутів і іншого. Проте, на кожному рівні розміщено багато допоміжних предметів, якими гравець може скористатися для досягнення результату. Основні плюси того, що відбувається - дійсно унікальні і продумані рівні, які затягнуть вас з головою. Однак, є і мінус, який зводиться до того, що рівнів не так вже й багато (всього 45 в повній версії), а значить, розробники відразу кинуть вас в той рівень складності, на якому гра і замислювалася, ніяких плавних переходів тут не передбачено . До речі, це перша частина гри, яка вийшла з повноцінною 3D-графікою, а це приємне поліпшення!


Особливості гри LASERBREAK 3 на андроїд:

  • Цікава і продумана головоломка з лазером;
  • Фізика, вона тут є і вам доведеться з нею рахуватися;
  • Більше десятка обєктів, які будуть допомагати з вирішенням;
  • Рівні можна проходити в будь-якій послідовності;
  • Не потрібно жодних доступ в інтернет;
  • Ніякої реклами.

Недоліки гри:

  • У безкоштовної версії всього 15 рівнів, в платній вже 45 + бонусні етапи;
  • Складність дуже висока і якщо ви до такого не готові - гра вас засмутить.

Підсумок: гра LASERBREAK 3 це безкомпромісна головоломка, яка готова або знищити, або добре потренувати ваш мозок. В цілому, третя частина виглядає як логічний розвиток проекту, хоч і через 3D деякі гравці з цим не згодні.


Реклама

завантажити LASERBREAK 3 .82

Нове в цій версії
- Performance fixes
Загальна інформація
версія .82 (82)
дата завантаження 2020-07-26 10:52
Розмір 20.79 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/19 12:31
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |