опис:

Гра Soul Maskers  - це фентезі-ролевик, в якому потрібно бродити по підземним шахтам, боротися з чудовиськами і босами, приміряти маски для зміни вигляду і набору умінь.

Користувач вибирає персонажа з трьох варіантів, щоб почати подорож по магічним майданчикам. На його шляху зустрічається багато чудернацьких антагоністів, вони прагнуть вбити героя, уповільнюють його розвиток. Необхідно активно атакувати, по можливості наносити комбо-удари. Бійці володіють індивідуальними вміннями, їх спектр можна розширити за допомогою особливих масок. Примірка таких аксесуарів призводить до зміни зовнішності і дозволяє використовувати раніше недоступні можливості. Розробник пропонує цілу колекцію оригінальних накладок на обличчя, можна експериментувати, приміряти різні моделі і вибирати те, що краще відповідає стилю ведення бою.

Спостерігати за тим, що відбувається гравець буде збоку, в лівій частині екрана знаходиться джойстик зі стрілками для переміщення бійця, а правіше - клавіші різних дій. Детально продумана система прокачування, при якій герой постійно вдосконалюється. Опція автоматичного апгрейда робить геймплей простіше, а кнопка з автоматизованими скіла дозволяє споглядати, як підопічний самостійно бореться з усією прибуває нечистю. Виконання додаткових завдань нагороджується цінними подарунками. Крім масок персонаж може підбирати костюми з поліпшеннями.

Відмінні риси гри Soul Maskers:

  • битви з монстрами в підземеллях і на відкритому просторі;
  • вибір підопічного з 3 яскравих бійців;
  • маски зі зміною характеристик і додаванням здібностей;
  • вивчення фантастичних локацій;
  • збір крутого загону з приятелями.

Пригодницька аркада з елементами аніме радує якісною бойовою системою, високою динамікою боїв і різноманіттям супротивників. Битви з рядовими супротивниками готують персонажа до зустрічі з сильними босами, відмінно володіють мистецтвом контратак. При дослідженні територій можна натрапляти на торговців і інших особистостей, взаємодія з ними відкриває доступ до важливої ​​інформації. Якщо в поодинці боротися з тваринами немає бажання, запросіть друзів для спільної боротьби з чудовиськами. Не можна упускати шанс на перемогу!


Реклама

завантажити Soul Maskers 1.0.61

Нове в цій версії
minor bug fixed
Загальна інформація
версія 1.0.61 (62)
дата завантаження 2021-01-18 20:30
Розмір 48.07 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

Усі додатки mobirix на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/19 10:28
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |