опис:

Гра Shark Tank Tycoon  - це цікавий симулятор, в якому потрібно ставати акулою бізнесу, вкладати кошти, захоплювати ринки, рухатися до мільярдних доходів.

Користувач бачить бізнес-пропозиції, погоджується на інвестування, або відмовляється від пропозиції. Порадники підкажуть, на які аспекти звертати увагу, щоб робити вигідні капіталовкладення і розвивати стартапи. Необхідно регулярно інвестувати у виробництво різної продукції, прораховувати дії, оптимізувати витрати. Після виконання підготовчих дій на ринок вийде готова продукція і підприємець зможе отримати прибуток. Важливо вибирати зручні ставки і підписуватися на угоди при можливості сформулювати оптимальні умови.

Винахідники з різних країн світу пропонують свої роботи, фільтрувати сумнівних і гідних для співпраці людей необхідно вкрай уважно. Конкуруючі стартаперів можуть заважати реалізації задуманого, не дайте їм підписати кращі договору. Імовірність активного росту чужий імперії потрібно мінімізувати. Геймплей створений в форматі клікера, заробляти на вже побудованих підприємствах можна простими тапамі по ним. Для часткової автоматизації процесів варто покликати авторитетних помічників, з їх допомогою користувач заробляє постійно. Подібні особистості доступні не відразу, старанна і продуктивна робота сприяє їх розблокування.

Відмінні риси гри Shark Tank Tycoon:

  • інвестування в перспективні компанії;
  • аналіз рад антрепренерів;
  • залучення грамотних помічників;
  • будівництво імперії, вкладення в її зростання;
  • рішення завдань, участь в квестах.

Барвистий симулятор створений за мотивами популярного американського шоу. Інтуїтивна механіка і зрозумілі завдання привертають шанувальників економічних проектів. Регулярні захоплюючі квести і місії з тимчасовими обмеженнями дають відчуття азарту. Спочатку вдаватися в давно поділений ринок складно. Але навіть маленькі успіхи змусять досвідчених бізнесменів побоюватися щодо цілісності своєї імперії. Сміливо відбирайте бізнеси у колишніх магнатів, ініціюйте нові правила поділу прав власності і доростає до перших мільярдів. Темпи розвитку виробництв визначає сам інвестор!


Реклама

завантажити Shark Tank Tycoon 1.19

Нове в цій версії
Cloud Save has arrived! Enjoy cross-device saves when signed into Google Play Games.
Updated player visibility for when a special event is scheduled to start.
Bug Fixes and Improvements
Загальна інформація
версія 1.19 (106280)
дата завантаження 2021-02-07 03:31
Розмір 81.18 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/18 12:15
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |