Transformers: RobotsInDisguise
0 (0)

опис:

Гра Transformers: RobotsInDisguise  - це прикольний екшен, в якому Бамблби і його друзі бються з завзятими антагоністами, збирають ресурси і стають потужнішими.

Улюблені механічні персонажі трудяться під прикриттям і розправляються з кожним противником на шляху. Рівні представлені у вигляді місій, де треба знищити кілька невеликих хвиль ворогів. Також в процесі необхідно збирати модулі поліпшень, набирати силу для подальших ускладнених завдань. На старті користувачеві доступний тільки Бамблби, пізніше зявляється опція покупки інших героїв, які забезпечують підкріплення в битвах. Чим далі вдається пройти, тим більше допомоги необхідно ватажкові загону. Можна також змінити основного героя, якщо в скарбничці досить бонусів для такої махінації.

Противники проявляють жорстокість і часто атакують, потрібно виконувати грамотні контратаки і стежити за витрачанням енергії. Втрати Автоботи наносять за допомогою ударів, підходячи близько до ворога. Важливо своєчасно відходити на безпечну відстань, щоб не постраждати від відповідної дії. Оригінальна маневрування і трюки введуть агресивного опонента в оману, дозволять трохи виграти час. Додатково підопічні можуть стріляти з різної зброї, а також активувати спецатак. Невідємна здатність Трансформерів - перетворення в величезні руйнівні автомобілі, які змушують тремтіти найгрізніших антагоністів.

Відмінні риси гри Transformers: RobotsInDisguise:

  • усунення Десептіконов Автоботами;
  • стрілянина, удари, застосування особливих атак;
  • розблокування популярних трансформерів;
  • поліпшення для підопічних, великий вибір зброї;
  • трансформація в круті машини.

Проект довіряє гравцям управління героями зі знаменитого мультиплікаційного серіалу. Дія відбувається на великій карті, рівні мають на увазі очищення маленьких ділянок від Десептіконов і їх соратників. Розробники передбачили багато бонусних елементів. Накопичене можна витрачати на нових персонажів, або апгрейда поточного складу загону. Екіпірування, аксесуари і пристойний арсенал зброї дозволяють солідно оновлюватися на регулярній основі. Примусьте злих трансформерів зникнути з довіреної вам території!


Реклама

завантажити Transformers: RobotsInDisguise 1.9.0

Нове в цій версії
"The War rages on, but we have a new weapon against the enemy. The COMBINERS are one of the the largest, most powerful robots on the team. Our victory is assured?" – Optimus Prime
▶ UPDATE – Added COMBINER FORCE characters.
▶ UPDATE – COMBINER FORCE toys unlock Tickets for in app rewards.
▶ UPDATE – Map screen.
▶ UPDATE – Unlock the classic STARSCREAM charcter, now available in game.
Загальна інформація
версія 1.9.0 (1009000)
дата завантаження 2017-06-15 04:12
Розмір 42.71 MB
Український немає
вимоги
андроїд 2.3.3+
архітектура ARM6
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати статистику акумулятора

Дозволяє програмі зчитувати дані про поточний низький рівень споживання заряду акумулятора. Програма може отримувати докладну інформацію про те, якими програмами ви користуєтеся.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

SET_ORIENTATION

SET_ORIENTATION

DEVICE_POWER

DEVICE_POWER

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

знаходити облікові записи на пристрої

Дозволяє програмі отримувати список облікових записів, виявлених пристроєм. Це можуть бути всі облікові записи, створені встановленими програмами.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

REGISTRATION

REGISTRATION

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/18 10:11
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |