опис:

Гра Cyberworld Online  - це мультиплеєрний ролевик, в якому доведеться розбиратися з мафією, усувати ворожі банди в місті, доводити свою гангстерську сутність.

Підопічний гравця потрапляє в небезпечний місто, де необхідно виконувати безліч місій, брати участь в квестах і залишатися неушкодженим. Відкритий і дуже жорстокий світ кіберпанку явно не радий появі нового персонажа. Спочатку у підопічного є тільки один вид зброї для ближнього бою. Пізніше можна розблокувати інші моделі і навіть розраховувати на вогнепальні варіанти. Тонни неординарного зброї продаються за ігрові засоби, їх можна заробити при виконанні місій. Взяті завдання відображаються на спеціальній маленькій карті. Їх завершення дає додаткову силу.

Персонаж може переміщатися пішки або користуватися транспортом, круті автомобілі дозволять рухатися швидше. У нічному місті ходять різноманітні персонажі, часто зустрічаються підопічні інших гравців. Якщо раніше не обумовлювалося обєднання в команду, то вони розглядаються як вороги. Атакувати дозволяється будь-якого зустрічного. Також футуристична обстановка передбачає зустрічі з натовпами антагоністичних роботів. Після вбивства ворогів зявляється можливість забрати спорядження у переможених.

Відмінні риси гри Cyberworld Online:

  • боротьба з кіберпанковой мафією;
  • знищення роботів і живих противників;
  • футуристичні типи зброї;
  • апгрейд здібностей і інструментів;
  • розрахований на багато користувачів режим до 8 учасників.

Стилістика кіберпанку створює особливий антураж міського середовища. Графічне оформлення з елементами футуризму занурює гравця в зовсім інший простір, зі своїми законами, цілями і правилами. Музичний фон відповідає задуманої обстановці. Ефектну локацію цікаво досліджувати, обмежень в напрямку переміщення не передбачено. Кут огляду легко змінюється, звичне управління дозволяє відразу освоїтися. Оригінальні скіни підкреслюють індивідуальність героя, зброя теж дозволяється видозмінювати. Різні мафії втратили орієнтири і вважають, що їм можна все. Станьте найавторитетнішим гангстером, розберіться з нетактовним бандитами!


Реклама

Cyberworld Online

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/16 12:28
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |