опис:

Гра Gate Of Mobius  - це аніме-шутер, в якому герой бореться з химерними антагоністами, знищує декількох на кожному рівні, отримує в нагороду скрині з цінними предметами.

Підопічний гравця планує усувати чудовиськ за допомогою різної зброї. Ефектні локації гідні уважного дослідження, але на ці дії у персонажа немає часу. Для боротьби з атакуючими монстрами доведеться сконцентруватися, інакше герой загине. Система аналізує успіхи на рівнях, в ідеалі необхідно впоратися з завданнями на кожній ділянці менш ніж за 3 хвилини. Також враховується число воскрешений стрілка і фактор перемоги над усіма запропонованими ворогами. Можна протистояти створінням самостійно або включити розрахований на багато користувачів режим, де доступна кооперація до 4 учасників одночасно.

Після проходження цілих глав відкривається доступ до багатьом бійцям з неповторними вміннями. Якщо займатися прокачуванням підопічного, то можна значно розширити спектр його талантів. Також цікава функція зміни професій. Чарівники, лицарі, алхіміки, мисливці і рейнджери мають різні погляди на тактику протистояння. Рекомендується тестувати різні види діяльності і вибирати найбільш зручні в конкретних умовах покликання. Незвичайні наряди допоможуть зробити персонажа унікальним.

Відмінні риси гри Gate Of Mobius:

  • обстріли монстрів в чарівному світі;
  • апгрейд умінь підопічного;
  • опція зміни професії, розкриття потенціалу;
  • розблокування нових персонажів;
  • одиночний і мультиплеєрний формати.

Рольової шутер виділяється ефектним графічним 3D-оформленням. Продумана, розділена на глави і рівні історія приваблює користувачів, викликає інтерес до сюжетної лінії. Після завершення місій можна дістатися до спеціального скрині, отримати екіпіровку або інші предмети. Динамічний ігровий процес не дає приводу розслабитися, активні монстри категорично проти появи непрошеного гостя. Вони відрізняються один від одного габаритами, формами, видами використовуваного зброї і іншими параметрами. Різноманіття ворогів запобігає ведення однієї поведінкової лінії проти всіх. Знайдіть підхід до кожного противнику, вбивайте всіх швидко і віртуозно!


Реклама

завантажити Gate Of Mobius 121

Нове в цій версії
First Launch
Загальна інформація
версія 121 (121)
дата завантаження 2020-12-25 04:28
Розмір 64.11 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/15 10:16
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |