опис:

Гра Glory of Kingdoms  - це барвиста стратегія, в якій належить будувати місто, наймати фантастичних бійців в армію, тренувати військо і брати участь в численних битвах.

Користувач отримує невелику площадку і запускає будівництво. Він створює великий населений пункт з естетичної архітектурою і якісними укріпленнями. Будинки можна вдосконалювати і робити територію більш комфортабельною. Цілеспрямований правитель прагне збільшувати володіння. Для розширення зони впливу пропонується зібрати армію і відправити підлеглих на битви. Можна виходити на поле бою самостійно або створювати обєднання з гравцями з усього світу. Спільними зусиллями легше домогтися високих результатів, можна розраховувати на підтримку.

Дозволяється вибирати персонажів з трьох різних рас, враховувати стиль командування і варіації розподілу сил. Люди звикли діяти спокійно і холоднокровно, орки виділяються диким характером і агресією, а ельфи маневрують дуже вишукано. На великій мапі передбачено зручне масштабування, плавна зміна ракурсу дозволяє формувати локальні і глобальні плани, аналізувати розстановку в чужих арміях. Іноді хочеться відволіктися і поспостерігати за битвами інших користувачів, ця опція навчить бачити ризики і перспективи, дасть можливість перейняти успішні тактичні маневри.

Відмінні риси гри Glory of Kingdoms:

  • набір унікальних воїнів для створення армії;
  • кілька доступних рас персонажів;
  • функції формування альянсів;
  • захоплюючі битви, спроби розширення володінь;
  • будівництво міста і цілого королівства.

Строката графіка і приємна закадровий мелодія створюють атмосферу чарівництва на ігровому континенті. Гравець отримає різноманітні завдання, їх виконання приносить додаткові кошти в скарбничку. Зібрані гроші витрачаються на будівництво і апгрейд будівель, а також на поліпшення військ. Рекомендується часто користуватися масштабуванням, відстежувати те, що відбувається навколо. Одні зайняті розвитком своїх зон, інші воюють один проти одного, а треті можуть планувати напад на ваші багатства. Важливо своєчасно запобігати чужі атаки, ініціювати битви в незручне для антагоністів час. Зробіть своє королівство відомим і непереможним!


Реклама

Glory of Kingdoms

Усі додатки ibeaugames на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/13 10:37
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |