опис:

Гра Mr Autofire  - це платформний шутер, в якому потрібно обстрілювати інопланетян, ухилятися від контратак, набиратися досвіду і вдосконалювати бойову тактику.

Підопічний користувача потрапляє в двомірний світ з величезною кількістю монстрів. Вони бігають, стрибають, літають, рухаються по різних траєкторіях і прагнуть знищити стрілка. Доведеться постійно переміщатися, шукати безпечні позиції. Розробник зглянувся над персонажем і зробив стрілянину автоматичної. Гравцеві в вирі подій необхідно знаходити оптимальні точки в кожен момент. Противники дивують розмаїттям видів і методів контратак. Найскладніше розправитися з босами, вони величезні і досить міцні. Але старанний боєць переможе навіть гігантське створення з поступово знижується запасом енергії.

Геймплей розділений на світи, які дробляться на кімнати. Якщо вдалося очистити всю локацію, то варто зібрати монети-нагороди за убитих і пройти крізь спеціальний портал на наступний рівень. Між рівнями можна отримати поліпшення, вибрати з трьох запропонованих. Це може бути фокусування на конкретному противника, зміцнення захисних функцій, посилення шкоди та інші корисні опції. Якщо місія провалена і стрілок загинув, то рекомендується прикупити зброї за зібрані раніше гроші і почати історію заново. Отриманий досвід допоможе протриматися довше.

Відмінні риси гри Mr Autofire:

  • винищення маси інопланетних істот;
  • покупка потужного фантастичного зброї;
  • регулярний вибір випадкових апгрейдів;
  • накопичення монет і досвіду;
  • обмежений запас здоровя.

У проекті представлено декілька головних героїв, можна підібрати найбільш відповідного настрою. За динамічними подіями в двомірному просторі гравець спостерігає збоку. Платформи на різній висоті дозволяють антагоністів атакувати з декількох точок, потрібно проявляти спритність і діяти максимально швидко. Здоровя підопічного не безкінечна, рано чи пізно він втратить всі сили. Основне завдання полягає в тому, щоб мінімізувати поранення і пошкодження персонажа, а також грамотно використовувати знання, отримані в минулий раз. Примусьте монстрів боятися вашого воїна!


Реклама

завантажити Mr Autofire 1.7.2

Нове в цій версії
Thanks for playing Mr Autofire! What's new:
- New Hero Fursus!
- Hero and Weapon Outfits!
- Hero Skill Trees!
- New Elemental Castle: Metal.
- Various balance changes to Perks and Weapons.
- Stay tuned for Mr Autofire Valentine's extravaganza!
Загальна інформація
версія 1.7.2 (4671253)
дата завантаження 2021-02-18 17:24
Розмір 123.66 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/08 13:28
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |