опис:

Гра Disney Frozen Adventures  - це зимова головоломка «три в ряд», в якій належить виконувати завдання і прикрашати різні зони королівства з популярного компютерного фільму.

Користувач виступає дизайнером, декорує замок всередині і зовні. Для реалізації ідей знадобляться кошти, їх можна заробити при вирішенні головоломок. У площині, розділеної на квадратні осередки, розкладені різнокольорові дорогоцінні камені, фрукти, ягоди та інші елементи. Ідентичні фігури необхідно переміщати в лінію. Якщо вдається зібрати три або більше на одній прямій, то вони зникають і звільняють місце для нових фігур. При обмеженому числі ходів потрібно зібрати певні елементи, відображені в бічній панелі. Різноманітні бустери допоможуть швидше добиватися результату.

Кожна вирішена задача приносить в скарбничку сніжинки і монети. У користувача зявляється можливість прикрасити щось конкретне. На вибір дається кілька варіантів декорацій, потрібно визначитися з найбільш підходящим пропозицією. Можна стежити за діалогами головних героїв фільму, дізнаватися їх думку, враховувати побажання. Також дозволяється перейти до пригод за межами замку. Коли необхідно значно поповнити запаси коштів, то варто погодитися на невелику подорож, впоратися з місією і отримати нагороди.

Відмінні риси гри Disney Frozen Adventures:

  • завдання зі складанням трьох і більше елементів в ряд;
  • знайомство з відомими персонажами з королівства Еренделл;
  • оформлення інтерєру та екстерєру, свобода дизайнерських рішень;
  • дослідження казкового світу;
  • участь у подіях, отримання цінних призів.

Олаф, Анна і Ельза запрошують зануритися в чарівну атмосферу, створену за мотивами знаменитого анімаційного фільму. Стилістика графічного оформлення збережена, казкові ноти теж присутні. З улюбленими героями можна досліджувати королівство, помічати знайомі деталі, робити нові відкриття. Головоломки вимагають уважності і терпіння, з кожним рівнем виникає більше складнощів, результат не можна отримати миттєво. Тренуйте логічне мислення, насолоджуйтеся роллю дизайнера і отримуйте задоволення від пригод!


Реклама

завантажити Disney Frozen Adventures 13.0.0

Нове в цій версії
Hey Frozen Adventurers!

We've got all-new updates to Arendelle in Disney Frozen Adventures - check it out!

NEW SWEEPSTAKES!
Beat puzzles on your First Try for a chance to win a $1500 cash prize!

NEW LEVELS!
Challenge yourself with 145 new levels!

NEW ROOM!
Make yourself at home in Helga's house!
Загальна інформація
версія 13.0.0 (32063)
дата завантаження 2021-02-07 02:18
Розмір 124.93 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/08 10:25
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |