опис:

Гра Date A Live: Spirit Pledge  - це аніме-ролевик, в якому належить битися з темними силами і організовувати романтичні знайомства з добрими духами.

Користувач управляє симпатичним духом і управляє діями в процесі битви підопічного з численними ворогами. За обмежений час потрібно перемогти всіх супротивників, що виникають по одному і групами. Стандартні алгоритми управління дозволяють швидко адаптуватися до геймплею, почати активне знищення антагоністів і отримати більше досвіду. У динамічних битвах буде місце і для реплік персонажів, можна відстежувати настрій кожного боку. Крім апгрейда сил потрібно прокачувати ангела, який став зброєю. Бійцеві запропонують кілька ангелів на вибір, покращувані параметри можна вказувати вручну, відповідно до стилю ведення бою.

Постійні битви не заважають персонажам міркувати про високе, фліртувати і будувати відносини. Взаємна симпатія викликає бурю почуттів. Якщо приділяти увагу певного обєкту, то можна домогтися розблокування крутих костюмів. Відверте вбрання виглядають на аніме-персонажів дуже ефектно, після примірок хочеться відкрити місця для організації милих побачень. Також гравець зможе домогтися розкриття нових епізодів, пройти далі по сюжету. Дозвольте проявитися романтичної грані характеру войовничої особистості.

Відмінні риси гри Date A Live: Spirit Pledge:

  • захоплюючі битви з антагоністичними істотами;
  • флірт і створення міцних відносин з позитивними героями;
  • розблокування нарядів і локацій для побачень;
  • прокачування характеристик духу;
  • застосування ангелів як магічного зброї.

Проект поєднує опції екшену і симулятора знайомств, в ньому відображаються події кількох сезонів аніме, а також відповідного фільму. Розробник дозволяє собі невеликі відхилення від сюжетної лінії, але на базовий сценарій це не впливає. В ігровому процесі події розділені на категорії, розбиті по етапах. Історія розкривається поступово, через що хочеться уважніше вникати в нюанси сюжету. Чудова графіка і спецефекти забезпечують прикольну візуалізацію. Відчайдушно бийтеся з ворогами і насолоджуйтеся яскравими побаченнями з обєктом обожнювання!


Реклама

завантажити Date A Live: Spirit Pledge 1.16

Нове в цій версії
What's New
1. Added more languages in Server I and added Server II
2. Added SS-class character Queen
3. Added Queen's Advanced Costume
4. Added Queen's Set Sephira
Загальна інформація
версія 1.16 (39)
дата завантаження 2020-12-30 08:25
Розмір 94.46 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

відображатися над іншими програмами

Дозволяє програмі відображатися поверх інших програм або частин інтерфейсу користувача. Це може заважати користуватися інтерфейсом інших програм або змінювати те, що ви бачите в інших програмах.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/07 10:43
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |