опис:

Гра ZOMBIE Beyond Terror  - це захоплюючий шутер, в якому має бути вбивати орди монстрів і зомбі, виконувати різні місії, заробляти гроші для апгрейдів.

Невдале наукове дослідження привело до жорстких мутацій у звичайних людей. На секретній військовій базі стався розрив просторово-часової безперервності. Зомбовані створення і агресивні чудовиська влаштували справжній апокаліпсис. Користувач управляє елітним співробітником спецназу, готовим поодинці вийти на стежку війни з нечистю. Кращий стрілець вирішується на виконання найнебезпечнішого завдання. Йому страшно, проте відмова може привести до загибелі цілої планети. Потрібно зупинити тварюк, поки вони не поширилися по континентах.

Геймплей розділений на рівні, в них персонаж буде відстрілюватися від хвиль ворогів, які йдуть прямо на нього. Пауз між хвилями досить, щоб виконати перезарядку гармати, але без часу на відпочинок. Рекомендується знищувати ворогів здалеку, уникати зіткнень. Після кількох орд ворогів гравця чекає зустріч з босом, бажаючим помститися за знищених мутантів. Крім основного завдання солдату даються додаткові, якість їх виконання впливає на рівень заробітку. Отримані гроші витрачаються на поліпшення, вдосконалення зброї та придбання нових вогнепальних моделей з підвищеною ефективністю. Аптечки, гранати та інші елементи також знадобляться в майбутніх боях.

Відмінні риси гри ZOMBIE Beyond Terror:

  • оборонна стрілянина по ходячим померлих,
  • більше 15 типів зброї;
  • складне протистояння з босами;
  • круті бойові завдання;
  • аптечки та інші бонуси.

Екшен-шутер радує якісною тривимірною графікою, проробленої анімацією і непоганими спецефектами. Великий арсенал засобів захисту і нападу дозволяє озброїти підопічного кращими інструментами. Гідний заробіток дає можливість часто прокачувати героя, своєчасно готувати його до посилених атак супротивників. Звуковий супровід не нагнітає сильно обстановку, але підкреслює небезпеку ситуації для єдиного вцілілого в окрузі. Кожне чудовисько хоче поласувати свіжим мясом. Стріляйте влучно, щоб вижити серед зомбі!


Реклама

завантажити ZOMBIE Beyond Terror 1.80.0

Нове в цій версії
Take aim, shoot, and enjoy totally new User Interface improvements and performance improvements! The newest update brings you enhancements in graphics, tutorial, and main menu. You can also get a FREE WEAPON that helps you shoot more precisely!

Check the latest Zombie Beyond Terror update NOW!
Загальна інформація
версія 1.80.0 (735018000)
дата завантаження 2020-07-14 04:45
Розмір 50.17 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

Усі додатки T-Bull на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2021/01/04 12:37
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |