опис:

Гра Islet Online  - це пригодницький симулятор, в якому має бути облаштовувати острів за допомогою блокових елементів, вести активну діяльність і вписуватися в екосистему.

Підопічний користувача потрапляє на острівну територію з певним кліматом, різноманітними тваринами і рослинами, залежними один від одного. Людина здатна кардинально вплинути на місцеву обстановку. Одні звірі поїдають рослинну їжу, допомагають коригувати рівень озеленення локації, інші харчуються травоїдними тваринами і запобігають появі надмірної кількості особин одного виду. Головний герой повинен пристосуватися до запропонованих умов, вивчити майданчики, знайти захоплення. За кожну дію нараховуються бали, що збільшують досвід і знання новоявленого островянина.

Для виживання потрібно добувати ресурси, стежити за наслідками кожного маневру. Наполеглива праця допоможе стати успішним в будь-якій галузі. Скелелази знаходять тайники в найвищих і віддалених точках, стрибуни легко проникають у важкодоступні зони, виробники різних інструментів заробляють гроші на продажу якісних речей. Навіть розведення кроликів приносить дохід. У вільний час можна працювати над власним будинком, продумувати його інтерєр, додавати меблі з урахуванням особливостей відображення простору.

Відмінні риси гри Islet Online:

  • будівництво житла з блоків;
  • дослідження локацій, рибалка, рубка дерев, інше;
  • знайомство з самобутніми персонажами;
  • можливість впливати на місцеву екологію;
  • постійний розвиток навичок, поліпшення здібностей.

Пісочниця з воксельного графічним оформленням радує право вільно вирішувати і проявів. Серед розваг доступні рибалка, формування акваріума або прояв кулінарних талантів, ловля звірів і катання на них, інші веселі заняття. Дозволяється бігати, копати, стрибати, лазити по горах, рубати дерева. Різноманіття присутніх персонажів змушує вивчати звички кожного виду. Спати і поглинати їжу хочуть все, важливо відстежувати регулярність харчування і режим дня підопічного, уникати виникнення важких хвороб. Знайдіть своє покликання на чарівному острові, постарайтеся вижити і добитися успіху в обраній справі!


Реклама

Islet Online

Рейтинг:

(4)
4.5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/12/30 10:20
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |