опис:

Гра Idle Ants  - це прикольний аркадний клікер, в якому мурахи забирають в свій будинок фрагменти різних предметів, заробляють гроші і забезпечують стабільний приріст числа особин в колонії.

На стартовому етапі пара комах розправляється з першим видобутком - листом, який впав з невідомого дерева. Далі будуть печива, засохлі мутанти і інші забавні елементи. Персонажі відкушують невеликі фрагменти і заносять їх у свій будинок. Кожне відвідування житла з поживою на спині приносить користувачеві ігрові долари. Вхід розташований близько до зони з ласощами, але проблема полягає в його габаритах. Предмет величезного розміру складно поділити мініатюрним трудягам. Скоро третій персонаж приносить фінансовий бонус і приступає до роботи.

Підопічні діють самостійно, а користувач спостерігає і чекає накопичення значної суми грошей. Коли зявиться вагома прибуток, можна буде зробити апгрейди різних показників, допомогти загону ефективніше справлятися з місією. Є мета перетворити тріо у велику колонію, одне з поліпшень передбачає залучення додаткових комах. Також рекомендується додавати невпинним солдатам силу і підвищувати швидкість їх діяльності. Три кнопки з потрібними параметрами розташовані в нижній частині екрана. Вдосконалюйте армію і проходите рівні з різними видами видобутку.

Відмінні риси гри Idle Ants:

  • управління армією мурашок-трудяг;
  • дроблення їжі та інших елементів, переміщення частинок в мурашник;
  • заробіток коштів на кожному шматочку видобутку;
  • апгрейд сили, швидкості і чисельності персонажів;
  • використання бонусів і поліпшень.

Симулятор вимагає від гравця терпіння і продуманих дій. Від послідовностей типу прокачування залежить загальна ефективність колонії. Один частіше буде збільшувати темп роботи, другий віддасть перевагу зробити акцент на силовому аспекті або кількості особин. Варто знайти оптимальну пропорцію апгрейдів відповідно до індивідуальних переваг. Додаткові бонуси допоможуть активніше впроваджувати задуману схему. Розробник створив кілька світів, в кожному буде багато місій з величезною наживою для комах. Допоможіть підопічним роздрібнити видобуток на всіх локаціях!


Реклама

завантажити Idle Ants 3.3.3

Нове в цій версії
- Performance Optimization
- Balancing Tweaks
Загальна інформація
версія 3.3.3 (3030302)
дата завантаження 2021-01-26 09:56
Розмір 109.3 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BILLING

BILLING

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

SET_ALARM

SET_ALARM

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Madbox на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/12/28 12:15
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |