опис:

Гра Solar Smash  - це космічний симулятор, в якому має бути тестувати різні інструменти для руйнування планети, застосовувати потужна зброя і спостерігати за наслідками.

Користувач вибирає планету, розглядає її з усіх боків, визначає першу зону для міжпланетної атаки. Велике небесне тіло знаходиться в центрі екрану, а праворуч розміщений набір інструментів для нападу. Спочатку видно тільки кілька кнопок, у кожної є випадає підменю з уточнюючими параметрами. Гравцеві пропонуються найжорстокіші сценарії із застосуванням ракет, лазерних променів, чорних дір, сонячної радіації та іншого. Доступні навіть зіткнення з іншою планетою. Інтенсивність ушкоджень регулюється, можна кинути один вибухонебезпечний елемент, а потім повторити будь-яку кількість разів з бажаною частотою.

У пісочниці дозволяється керувати часом: поставити ситуацію на паузу, уповільнити або прискорити відбувається, щоб насолодитися візуальними ефектами або швидше зрозуміти масштаб руйнувань при конкретній дії. Спеціальні лічильники дозволяють відстежувати кількість живих і загиблих представників людського роду. Якщо направити атаку в густонаселений регіон, то буде помітна різка корекція чисел. При напрямку чогось невеликого в океан є шанс обійтися без жертв, але такі дії призведуть до втрат на Землі. Коли обрана інша планета, лічильники показують нулі.

Відмінні риси гри Solar Smash:

  • організація атак на планети до їх повного знищення;
  • вибір атакується небесного тіла;
  • відстеження кількості живих і убитих людей;
  • широкий діапазон способів руйнувань;
  • залучення інопланетних істот.

Проект вражає шикарним графічним оформленням і спецефектами, що роблять кожен маневр дуже видовищним. Елементарне управління і цілковита свобода у виборі та послідовності дій дозволяють створювати найнеймовірніші катаклізми, пробивати сферу наскрізь, підривати все зсередини, провокувати неймовірні катастрофи. Можна скористатися допомогою інопланетян, відправити величезного червяка для свердління дірок, послати многоногого робота для вилучення шматка сфери, задіяти інших гігантів. Яскраві і небезпечні процеси розширять межі уяви!


Реклама

завантажити Solar Smash 1.3.7.2

Нове в цій версії
- 2 new christmas weapons
- 2 new 'planets'
- 1 new weapon in system smash
- bug fixes
- 1 new easter egg
Загальна інформація
версія 1.3.7.2 (23)
дата завантаження 2020-12-23 12:33
Розмір 61.75 MB
Український немає
вимоги
андроїд +
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/12/28 10:07
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |