опис:

Гра Mafia World  - це цікава стратегія про будівництво, в якій користувачеві належить будувати імперію, брати участь в пограбуваннях і злочинні дії, завойовувати авторитет в мафіозному світі.

Користувачеві необхідно зводити місто, ідеальний для розвитку кримінального угруповання. Паралельно рекомендується займатися сільським господарством і накопичувати ресурси, щоб залучити крутих босів. Крім карт ватажків можна колекціонувати зброю, розширювати арсенал для демонстрації сил в PvP-протистояннях. Мафії інших гравців налаштовані довести свою перевагу в грабежах та інших незаконних процесах. У гострих змаганнях опоненти прагнуть підкреслити слабкості чужої команди, важливо діяти злагоджено і не давати іншим приводу для насмішок.

Розробник пропонує регулярно удосконалювати босів, зброю і будівлі. Місто буде поступово розростатися, а гангстери отримають масу можливостей для завоювання авторитету. Якщо детально спланувати пограбування антагоністів, то дрібні форс-мажори не завадять виконати задумане. Просування ресурси можна відразу витрачати. Головне - не виділяти кошти на спонтанні апгрейди, а сформулювати стратегію економічного зростання імперії. Дотримання певною схемою дозволить більш ефективно використовувати доступні поліпшення.

Відмінні риси гри Mafia World:

  • створення кримінальної імперії;
  • будівництво та апгрейд будівель;
  • придбання якісного зброї;
  • залучення авторитетних босів;
  • грабежі і протистояння в режимі PvP.

Завдання з містобудування цікаво поєднуються з онлайн-битвами і розвитком злочинної групи. Різноманітність цілей виключає монотонність геймплея. Підопічні можуть виконувати безліч протизаконних місій, заробляти цінні бонуси і багато призів. Добре пророблена система мотивацій постійно дає шанси для просування в кримінальному світі. Будь-яке завдання стає здійсненним, якщо відомі перспективи щодо нагород. Яскраві фарби графічного оформлення створюють приємну обстановку. Створіть саму авторитетну мафію і змусьте інших гравців ставитися до вашого клану з повагою!


Реклама

Mafia World

Усі додатки GamoVation на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/12/27 13:45
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |