опис:

Гра Swamp Attack 2  - це продовження болотного шутера, в якому персонаж захищає свій будинок від агресивних тварин-мутантів, що атакують бідолаху різними способами.

Джо захотів переїхати в тихе місце і забути про міську метушню. Чоловік придбав хатину на болоті і любив сидіти на ганку, слухати музику, спостерігати за природою. Раптово до будинку почали наближатися мутанти, живність атакувала житло персонажа. Він не розгубився, узяв рушницю і обстріляв нахаб. Історія отримала продовження, в новій серії антагоністи стали агресивнішими і різноманітніше. Геймплей поділений на рівні, на кожному необхідно знищити кілька хвиль ворогів. Після перемоги можна прокачати стрілка, розширити його збройний арсенал, підібрати екіпіровку.

Користувачеві запропоновано гранати, дробовики, бомби, ракети та інші інструменти для боротьби з ворогом. Але виникає нюанс: у кожного виду ворогів свої сильні і слабкі сторони, потрібно розібратися, як вражати конкретних супротивників, щоб забезпечити найбільшу втрату з мінімальними витратами сил і боєприпасів. Головний герой не виділяється інтелектом, на певних етапах йому знадобиться допомога родичів. Підберіть для них найзручніші види зброї і дайте Джо хорошу підмогу. Брат, дядько і бабуся мають прикольними вміннями і допоможуть організувати контратаку.

Відмінні риси гри Swamp Attack 2:

  • оборона будинку на болоті від зомбі і божевільних звірів;
  • широкий вибір зброї і його прокачування;
  • залучення родичів до захисту нерухомості;
  • індивідуальний підхід до розправи над противниками;
  • локації на різних континентах.

Строкатий мультяшний екшен з кумедними персонажами викликає посмішку, дає заряд позитивного настрою. Хатина немов пливе на плоту і це подорож призводить гравця в цікаві країни з кардинально розрізняються кліматом. Погоду також доведеться враховувати при організації захисних дій. Призи на кожному рівні дозволяють розблокувати багато приємних речей і постійно розвиватися. Мутував щури, бобри і монстри спланують захоплення світу, якщо їм вдасться відвоювати хатину. Запобігайте світової колапс і розберіться з кожним, хто посмів атакувати житло!


Реклама

завантажити Swamp Attack 2 1.0.2.138

Нове в цій версії
Bug fixes and minor gameplay improvements.
Загальна інформація
версія 1.0.2.138 (40)
дата завантаження 2021-01-03 16:05
Розмір 108.55 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/12/27 10:39
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |