опис:

Гра Dashero  - це бойовий екшен, в якому меч, магічні здібності і швидка реакція допоможуть усувати різних чудовиськ, очищати майданчики від дивної нечисті.

Підопічний гравця проходить невеликі майданчики і лабіринти з антагоністичними створіннями. Кожна локація - окремий обовязковий рівень, без якого неможливий перехід в наступну зону. Гігантські бджоли, агресивні помідори, квіти в горщиках та інші химерні персонажі зовсім не раді появі воїна на їх території. Вони готові боротися, влаштовувати прицільні контратаки, лякати неприродними розмірами. Боєць озброєний гострим мечем, ідеально відповідним для боротьби з підійшли впритул, також рекомендується застосовувати магію для нападу здалеку.

Убиті противники залишають монети, автоматично потрапляють в скарбничку при завершенні рівня. Перед новим випробуванням герою пропонують вибрати додатковий навик з трьох доступних варіантів. Від прийнятого рішення залежить якість ведення бойових дій і масштаби комбо в майбутніх лабіринтах. Іноді етап складається тільки з приємної події - пропозиції вибрати підсилює бонус. Потім доводиться повертатися до тяжких буднях воїна і руйнувати все заради руху вперед. Від грамотності комбінування вибраних умінь залежить успіх виконання місії на кожній дільниці.

Відмінні риси гри Dashero:

  • знищення монстрів на кожній локації;
  • регулярний вибір здібностей з переліку запропонованих;
  • магія для далеких атак, меч для ближнього бою;
  • розблокування потужних персонажів;
  • часті масштабні руйнування.

Насичені відтінки графіки і симпатичні спецефекти привертають увагу гравців. Користувачеві легко адаптуватися до управління, звичного для подібних проектів: герой може або переміщатися, або зупинятися і робити атаку. Розробник додав кілька героїв-сміливців для протистояння ворогам. Один доступний відразу, інших можна розблокувати пізніше, якщо вдасться пройти вперед. На невеликих майданчиках є перегороджують елементи і пастки. Перші легко руйнуються силою, другі краще обережно обходити. Продемонструйте ефективний і неповторний бойовий стиль, що дозволяє пройти всі ділянки!


Реклама

завантажити Dashero 0.0.10

Нове в цій версії
* Added reset button
* Hotfix for enemies outside the map
* Hotfix for screen edge
* Hotfix Dark Area enemies

- Added Dark Area
- Time fix
- Added free treasure chests
- Enemy bug fix
- Battle Pass bug fix
- Minor bug fix
Загальна інформація
версія 0.0.10 (128)
дата завантаження 2020-12-14 09:55
Розмір 86.86 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BILLING

BILLING

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/12/15 10:54
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |