опис:

Гра Smashers.io  - це розрахована на багато користувачів казуалки, в якій має бути вбивати опонентів важкими величезними предметами, а також уникати ударів, спрямованих в бік підопічного.

Безликий герой виходить на поле битви і починає небезпечну прогулянку. В руці у нього величезна кувалда для знищення противників з одного удару. За обмеженій території арени бродить кілька персонажів інших гравців, наміри у них аналогічні. Користувачеві необхідно направляти свого кілера, контролювати його переміщення. Коли вдається наблизитися до ворога, досить клікнути по екрану для здійснення потужного удару. Важливо діяти оперативно, щоб в черзі не встиг атакувати першим.

Знищений персонаж залишає геймплей, а вбивця автоматично збільшується в розмірах. Габарити зброї ростуть пропорційно. Високому і сильного героя значно легше розправлятися з дрібними опонентами. Поки хтось інший не наздогнав тирана за масштабами, рекомендується швидко позбавлятися від суперників. Переможець рівня отримує пачку грошей і може витрачати призові кошти в спеціальному магазині. За додаткову плату пропонується отримати різну зброю, від біти і гітари, до лопати. Також є можливість придбати оригінальні костюми. Вони не впливають на фізичні або силові характеристики, але дозволяють виділитися і показати іншим користувачам свою спроможність, що досягається виключно продуктивністю дій на аренах.

Відмінні риси гри Smashers.io:

  • участь в швидких королівських битвах;
  • знищення ворогів биткою, кувалдою, іншими інструментами;
  • набір маси тіла після кожного вбивства;
  • запобігання чужих атак;
  • онлайн і оффлайн геймплей.

Принцип побиття антагоністів масивними предметами дає можливість виплеснути негативні емоції. Відволіктися на коротку гру можна в будь-який момент. В аркаді передбачені опції протистоянь з незнайомими людьми і виконання схожих завдань без підключення до мережі. Симпатична графіка зі строкатими відтінками усуває будь-які натяки на траур або похмуру атмосферу. Місії виконуються в яскравій обстановці, а переможець обовязково демонструє забавний танець. Примусьте свого героя танцювати на всіх рівнях!


Реклама

завантажити Smashers.io 0.9.4

Загальна інформація
версія 0.9.4 (940)
дата завантаження 2021-02-18 18:16
Розмір 29.59 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/12/10 12:05
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |