опис:

Гра NEO: BALL  - це футбольний проект, в якому має бути брати участь в матчах «один на один» на неонових аренах, управляти крихітним автомобілем замість спортсмена.

Події відбуваються на покритих неоновими відтінками майданчиках. Формою і стилістикою ігрові поля сильніше нагадують зони для аерохоккея, ніж стандартний футбол. Ігровий процес також схожий на настільні проекти. Змагання 1 на 1, формат і принцип протистояння повністю ідентичний. Правила або обмежувальні чинники мінімальні: за хвилину потрібно забити максимальну кількість мячів в ворота опонента і мінімізувати отримання голів у свої ворота. На майданчику можуть зявитися бонуси на зразок короткочасної заморозки антагоніста, або інших аспектів, що негативно впливають на ворога. Важливо вчасно помічати і підбирати такі речі, щоб отримувати додаткову перевагу.

Користувач може грати різними стилями, прокачувати машину. Розробник пропонує більше 80 модифікацій транспорту, можливість змінювати деталі, впливати на силу і маневреність залізного коня. З такими перспективами є сенс продумувати довгострокову стратегію розвитку карєри. Регулярні турніри і глобальні рейтинги дозволяють заявити про себе, набирати бали в онлайні, демонструвати успіхи в рамках ігрових сезонів. Кожен турнір приносить трофеї і мотивує розвиватися, покращувати навички і змінювати погляди на поняття ідеального віртуального спортсмена.

Відмінні риси гри NEO: BALL:

  • футбольні матчі 1v1;
  • маленький автомобіль замість футболіста;
  • прокачування машини;
  • поліпшення стратегії, карєрний зліт;
  • онлайн-змагання на аренах.

Неонові тони на темному тлі - безпрограшний варіант графічного оформлення, що привертає і затягує. Відсутність суддів і мінімальний набір правил дозволяють діяти вільно, проявлятися в повній мірі. Можна вибрати захисну тактику або нападати, намагатися нашкодити противнику або уникати зіткнень з ним. Кожна арена - як нова сцена, формат виступу визначає сам виступаючий. Заробляйте бали, піднімайтеся в рейтингових таблицях, отримуйте задоволення від футбольних баталій!


Реклама

завантажити NEO: BALL 1.02

Нове в цій версії
? Thank you for your feedback so far! You can always reach us at support@filgames.com if you have any issues or anything else you want to talk about!

In this update:
⚽ Bugs fixed in Practice Mode.
⚽ Tighter maneuvers for the cars.
⚽ Performance improvements & bug fixes.
Загальна інформація
версія 1.02 (102)
дата завантаження 2020-12-04 17:24
Розмір 30.19 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/12/06 10:23
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |