опис:

Гра Baby Manor  - це барвиста казуалки, в якій молодий батько доглядає за немовлям, одночасно роблячи ремонт в будинку, і вирішуючи головоломки жанру «три в ряд».

Головний герой одружився на стюардесі, а трохи пізніше у них зявилася дитина. Розширеним складом сімї було вирішено переїхати в просторий будинок, що залишився від бабусі. Там давно ніхто не жив, потрібно займатися ремонтом, прибирати і облаштовувати житло. Заробити гроші можна за допомогою головоломок, в яких переміщують предмети в осередках, складають по три і більше ідентичних фігур в одному ряду. Для кожного завдання важливо зібрати конкретні елементи. Після набору необхідної кількості деталей рівень буде завершено, а дитина щиро зрадіє нагороди.

Завдання з кожним разом ускладнюються, доводиться шукати нестандартні алгоритми рішень. Бустери допомагають збільшити розмір винагороди і швидше справлятися з місією. Після отримання грошей можна сконцентруватися на інтерєрі, підбирати меблі та інші предмети із запропонованих варіантів. Користувач може спостерігати розвиток сюжетної лінії, мамі-стюардесі доведеться повернутися до роботи, а тато візьме на себе обовязки по догляду за малюком і його виховання. Новина про приїзд тестя приголомшить головного героя, наводити порядки в оселі складно, коли чадо постійно потребує уваги. Гравця чекає багато несподіваних поворотів подій, зустрічей з різними персонажами.

Відмінні риси гри Baby Manor:

  • завдання з переміщенням елементів по три в одній лінії;
  • виховання маленької дитини татом;
  • знайомство з родичами та іншими людьми;
  • спроби перетворення старого особняка;
  • заробіток ресурсів на ремонтні роботи.

Комбінування декількох жанрів геймплея дозволяє виключити монотонність в діях. Ті, кому подобається одне з доступних напрямків, залишаться незадоволеними необхідністю частого перемикання на інші завдання. Цю казуалки варто включати, коли хочеться відчути різноманіття цілей і завдань. Яскраві відтінки графічного оформлення і деталізована промальовування створюють позитивний настрій, допомагають зберігати оптимізм. Ситуації із сімейного життя відображені досить реалістично. Недосвідченому, але цілеспрямованій чоловікові потрібна допомога з кожною місією!


Реклама

завантажити Baby Manor 1.00.73

Нове в цій версії
It's time to get a cute Baby Manor update!

-Christmas is in the air, and the holiday-themed event is waiting for you!Tons of rewards for you to pick up during Dec 12th to Dec 31st!
-Added 50 new levels!
-New storyline
-Fixed some bugs!

Enjoy this wonderful and exciting world! Don't forget to let us know what you think about Baby Manor:)
Загальна інформація
версія 1.00.73 (173)
дата завантаження 2020-12-16 19:48
Розмір 8.47 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.3+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Усі додатки MAGIC SEVEN на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/12/05 12:20
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |