опис:

Гра Onmyoji: The Card Game  - це цікавий картковий проект, в якому має бути управляти відразу декількома духами магії, брати участь в дуелях, перемагати командних ворогів.

Перед початком бойових дій користувач відбирає чотирьох кращих сікіґамі. Для кожного доступна легка коригування параметрів. Підопічні принесуть по ряду оригінальних карт, їх мудре поєднання дозволяє шикарно виступити в дуелях, сформувати цікаві стратегії. Карти-заклинання містять поліпшення, які варто поступово активувати. Діяти доведеться відразу за чотирьох, на кожному ходу вказуючи, атака зараз планується або захисна реакція. Завдання стандартна для бойових історій - потрібно прицільно знищувати ворогів, намагатися знешкодити їх до того, як сили команди вичерпаються.

Перемоги в битвах дають можливість розкривати чергові етапи історії, тримати користувача в напрузі і зберігати інтригу. Розробники детально продумали вигляд кожного героя, зробили гарні карти, дали достатньо приводів для уважного спостереження за тим, що відбувається. Принцип битв інтуїтивний, але при бажанні можна пройти навчання і дізнатися більше про персонажів. Завдяки новій інформації гравець зможе ефективніше використовувати заклинання і проаналізувати, наскільки можуть рости і розвиватися обрані герої.

Відмінні риси гри Onmyoji: The Card Game:

  • заклик магічних духів з унікальними наборами карт;
  • унікальні можливості бійців;
  • прокачування персонажів за допомогою заклинань;
  • вибір атаки або оборони для кожного ходу;
  • розблокування сюжетних баталій.

Геймплей виконаний в стилістиці фольклору Японії. Шикарна гра Onmyoji отримала спін-офф з ефектними битвами і глибокими сюжетними лініями. Відомі японські актори погодилися зробити озвучування, завершальне пишність візуалізації. Магічні духи не просто воюють, вони проживають життя, постійно чимось жертвують і захоплюють гравця, який прагне до глибинних знань. Покажіть з іншого ракурсу світ міфічних істот, які практикують активне використання чаклунства. Пора відкривати таємниці і одночасно додавати загадковості культової саги!


Реклама

Onmyoji: The Card Game

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/12/04 12:27
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |