опис:

Гра Necromunda: Gang Skirmish  - це захоплююча стратегія, в якій потрібно віртуозно керувати злочинним угрупованням в покрокових мультіплеєрних битвах.

Кілька кланів істот воюють між собою за владу над руїнами в нижній частині далекого міста. Користувачеві треба буде керувати однією з доступних фракцій. Великі Голіафи люблять демонструвати свою непомірну силу. Цих тварин не бентежить власна неповороткість, обумовлена ​​великими габаритами. Представники будинку Ешера розбираються в фармацевтиці, вміють робити зілля будь-якої складності. У будинок Ван Саар персонажі володіють різними ремеслами, виготовляють найкраща зброя. Орлок можуть похвалитися розвинутою промисловістю, запасами ресурсів в рудниках.

Угруповання мають визначеним переліком здібностей, піддаються апгрейду. Також між битвами можна коригувати зовнішність підопічних, в редакторі дозволяє виконувати гнучке налаштування. Завдяки покрокового алгоритму в геймплеї виключена поспіх. Можна виділити час на роздуми і вказати кожному підлеглому на необхідну дію: переміщення, захист або напад. Ходу у протилежної сторони доведеться чекати смиренно. Розробник обіцяє додавати нові банди і розширювати опції ігрового процесу. Великий спектр поліпшень дозволяє планомірно розвивати команду, готувати її до значних навантажень.

Відмінні риси гри Necromunda: Gang Skirmish:

  • розраховані на багато користувачів битви між кланами бандитів;
  • особливі таланти кожної команди;
  • кастомизация і апгрейд персонажів;
  • придбання броні і зброї;
  • можливість залучення додаткових бійців.

За основу стратегії взята настолко Necromunda, адаптована під Кросплатформені протистояння в онлайні. Геймплей радує простотою управління і насиченістю подій. Цікаві сюжетні сценарії і яскраві битви дають можливість виплеснути емоції і насолодитися гарним дійством. Детальне графічне оформлення створює запамятовується відеоряд, робить битви епічності. Переважаючі темні відтінки акцентують увагу на похмурих перспективах для територій. Безбашенні і жорстокі персонажі чекають мудрого командира, здатного вибудувати переможну стратегію!


Реклама

Necromunda: Gang Skirmish

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/12/04 10:22
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |