Citampi Stories: Love and Life Sim RPG
0 (0)

Citampi Stories: Love and Life Sim RPG

опис:

Гра Citampi Stories: Love and Life Sim RPG  - це піксельний симулятор, в якому персонаж переїжджає до великого міста, продуктивно працює, влаштовує особисте життя, створює сімю.

Молодому хлопцеві терміново знадобилися гроші: батьки влізли в борги, і дано пару місяців, щоб повернути велику суму. При відсутності своєчасної виплати персонажу доведеться одружитися з донькою багатія. Потенційна наречена викликає крайню ворожість у героя, він вирішується виїхати далеко від будинку. У місті Сітампі обовязково знайдеться робота для цілеспрямованого юнака, навіть якщо досвіду немає. Починати доведеться з низькооплачуваної діяльності, це дозволить швидко заробити перші гонорари і погасити борги.

Пізніше зявиться досвід, хлопець спробує себе в інших напрямках. За вибором користувача він приміряє ролі офісного працівника, курєра, кухарі та інших. Необхідно просувати підопічного в карєрі, допомагати йому вийти на стабільний дохід, щоб закріпитися в цьому населеному пункті. У місті повно магазинів, житлових будинків, спортзалів, інших будівель. Можна вільно переміщатися, вивчати околиці, займатися побутовими справами. Персонаж крім роботи виділяє час на навчання і розваги, знайомиться з людьми, формує дружні стосунки. Соромливому юнакові спочатку складно контактувати з протилежною статтю, але страх можна перебороти, особливо коли є шанс зустріти щиру і взаємну любов.

Відмінні риси гри Citampi Stories: Love and Life Sim:

  • налагодження життя після переїзду в міське середовище;
  • тестування різних професій;
  • робота за чітким графіком, погодинної заробіток;
  • знайомства і дружба з цікавими людьми;
  • поліпшення комунікацій з дівчатами, пошук любові.

Графічне оформлення в піксельної стилістиці створює оригінальну атмосферу. Різноманітність завдань і широкий вибір дій дозволяють приміряти прикольні сценарії, розкривати несподівані кінцівки. Успіх не приходить миттєво, геймплей вимагає терплячості, уважності, аналізу вчинків. У Сітампі достатньо можливостей для розвитку ділової сфери, створення сімейного вогнища. Вибирайте шлях, приймайте доленосні рішення, стежте за історією підопічного!


Реклама

завантажити Citampi Stories: Love and Life Sim RPG 1.68.8r

Нове в цій версії
bug fixes and optimizations.
* If you lost quest items, you can now retrieve it in the laundry.
* Fixed bug where you can retrieve items from trash can even though you haven't got gloves yet and it's not glittering
* Fixed bug where you can't work even though you've fulfilled the job description
* Fixed other minor bugs
Загальна інформація
версія 1.68.8r (56)
дата завантаження 2020-11-28 13:17
Розмір 85.85 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

PROVIDER

PROVIDER

дозволяти отримання багатоадресних пакетів через Wi-Fi

Дозволяє програмі отримувати пакети, надіслані за допомогою групової адресації на всі пристрої в мережі Wi-Fi, а не лише на ваш пристрій. Використовує більше заряду, ніж режим небагатоадресних пакетів.

BILLING

BILLING

читати конфіденційні дані журналу

Дозволяє програмі читати файли журналів системи. Програма може дізнаватися загальну інформацію про ваші дії на пристрої, яка потенційно може містити особисті чи конфіденційні дані.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/11/29 12:15
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |