опис:

Гра The Walking Dead: Survivors це стратегія для андроїда, але як всі ми розуміємо, в першу чергу тут важливий контекст того як і чому гра зявилася, а ще суть світу, який в ній буде представлений, ніж та займемося.

До речі, підготували гру в студії Elex, проекти якої в більшості своїй мають ряд очевидних проблем. Для початку, практично кожен - клон чогось більш відомого і якісного, причому клонувати в студії люблять не тільки механіку, а й назви обовязково зроблять схожим. Друга проблема - якість проектів, оцінки яких практично не вилазять вище 4 балів, що скромно. Однак, нещодавно студія взялася за розум і випустила свій головний хіт - Magic Rush: Heroes, який може і є черговим клоном, але будемо чесні, таких клонів десятки, якщо не сотні. Але саме цей не тільки тримає хороший рейтинг, але і зміг переступити поріг в 10 мільйонів завантажень, що чудовий результат. Чи виявиться новинка черговим провалом або піде новим шляхом - покаже час, а ми подивимося, що нам пропонують.


Перше що кидається в очі - інформація про те, що гра створена за ліцензією від творців, а це хороший знак. З іншого боку, серіал вже закритий, останні його сезони були нижче плінтуса, а спроба перезавантаження всесвіту не вдалася. Так що, нічого дивного в тому, що в спробах заробити на колишню славу ліцензії роздають кому попало. Другий дзвіночок який ми відзначили - жанр гри. Як ми знаємо, подібні стратегії рідко відрізняються хоч якийсь двіжуха, особливо на перших етапах розвитку, а глянувши на геймплей відразу згадується етап однойменного серіалу, в якому герої майже весь сезон просиділи на фермі. До речі, саме після цього моменту серіал і почав здавати, хоч і не без вдалих спроб повернутися в потрібне русло.


Особливості гри The Walking Dead: Survivors на андроїд:

  • Досліджуйте навколишні вас території і шукайте все, що стане в нагоді;
  • Боріться із зомбі, гра все ж про них;
  • Знаходьте вижили і розширюйте своє поселення;
  • Гра зроблена за ліцензією, а значить вас чекають знайомі персонажі;
  • Будуйте свій табір і бороніть його;
  • Вступайте в клан і отримаєте підтримку інших гравців.

Недоліки гри:

  • Реклама і покупки, за класикою;
  • Нічого принципово нового проект не пропонує, лише трохи ностальгії по нудному сезону серіалу.

Підсумок: незважаючи на те, що події гри The Walking Dead: Survivors можуть повторити шлях серіалу, вона стане хорошим доповненням до проектів, які створюють в студії Howyaknow, LLC, тільки для тих, кому не вистачало саме розміреним стратегічної діяльності в похмурої всесвіту.


Реклама

The Walking Dead: Survivors

Усі додатки Elex на mob-core.com.ua

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/11/27 10:35
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |