опис:

Гра Short Ride  - це симпатична аркада, в якій герой на різних видах транспорту рухається вперед через небезпечні перешкоди, намагається вижити довше.

На старті герою дається велосипед або інший оригінальний малогабаритний транспорт, на ньому потрібно проїхати задумані ділянки шляху. Головний герой катається по двовимірним локаціях з шаленою кількістю пасток. Користувач дивиться за тим, що відбувається збоку, управляє сміливим персонажем і стежить за його пригодами. Головна мета - доїхати до фінішу цілим і зібрати на шляху 3 зірки. Виконання місії (повне або часткове, з неповним набором зірок) дозволяє розблокувати більш складні рівні і рухатися далі, з новими силами і новим транспортом.

Кожен рівень має на увазі проходження певної дистанції з шипами, гострими списами, бомбами, дивними ударяючим механізмами. Останні зазвичай розміщені після знака STOP, щоб дати можливість зупинитися, подивитися, як працює конкретна штуковина, скласти план подальшого переміщення. Удари, хитання, і травми практично неминучі. Важливо ухилятися, міняти положення тіла і швидкість переміщення. На екрані немає нічого відволікаючого, тільки мінімум додаткової інформації. У верхніх кутах відображаються показники підібраних зірок і запасних життів, а знизу відраховується час виконання місії. Ці фактори стануть вирішальними при нарахуванні балів тому, хто зумів повністю пройти рівень.

Відмінні риси гри Short Ride:

  • екстремальні поїздки з масою перешкод;
  • шипи, бомби, смертоносні конструкції на шляху;
  • велосипед, сигвей, інший компактний транспорт;
  • різноманіття травм і пошкоджень;
  • відстеження часу подолання дистанції.

Розробник ретельно продумав сцени з ушкодженнями, бризки і фонтани крові, відлітають кінцівки та інший треш оформлені в мультяшному стилі. Відчуття реалістичності втрачається, геймплей навіть стає кумедним. Потрібно мінімізувати падіння, прикольна фізика ускладнює завдання, герой менш слухняний ніж хотілося б. Прогулянки виходять відносно короткими і травмонебезпечними, варто прислухатися до текстових підказок і стрільцям, вибирати оптимальну модель поведінки, своєчасно коригувати тактику. Підопічний готовий до старту!


Реклама

завантажити Short Ride 1.6

Загальна інформація
версія 1.6 (14)
дата завантаження 2020-08-08 20:23
Розмір 22.21 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

SET_ALARM

SET_ALARM

BILLING

BILLING

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки gametornado на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/11/25 12:37
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |