опис:

Гра Rush Royale  - це цікава стратегія, в якій належить захищати базу від чудовиськ, збирати карти бійців і закликати їх на боротьбу із загарбниками.

Користувачеві дістається майданчик, розділена на квадратні осередки. По периметру будуть рухатися антагоністи, важливо своєчасно зупинити їх, не дозволити пройти весь відкритий шлях. Гравець розставляє магів, лучників і воїнів, які вбивають недругів. Веж в геймплеї не передбачено, працювати потрібно з бійцями, представленими в форматі карт. Основне завдання полягає в тому, щоб придумати найкращий алгоритм позиціонування героїв, змусити їх протриматися максимально довго при наростаючому числі противників.

Кожне знищене створення збільшує кількість монет в скарбничці. Заробіток доводиться відразу витрачати на заклик додаткових бійців. Також доступні посилення при злитті ідентичних видів юнітів, апгрейди можливостей конкретних персонажів. Включення режиму опонування реальним користувачам призводить до поділу поля на два окремих ділянки. У верхній половині екрану можна спостерігати, як підлеглі іншого гравця справляються з місією. Нижня половина відображає те, що відбувається на вашій базі. Атаки чудовиськ дублюються, вбивати ворогів можна тільки в своїй зоні.

Відмінні риси гри Rush Royale:

  • захист невеликій території від монстрів;
  • збір карт прикольних персонажів;
  • обєднання і регулярний апгрейд юнітів;
  • накопичення балів для призову нових героїв;
  • PvP і кооперативний формати.

Суміш карткового жанру з захистом веж робить проект більш оригінальним. Завдання планомірно ускладнюються, монстри створюють різні неприємності. Згодом грамотна розстановка юнітів стає справжньою головоломкою. Для тривалого протистояння необхідно ретельно продумувати стратегічні і тактичні маневри. Споглядати ситуацію можна зверху, строката мультяшна графіка створює забавний антураж. Войовнича фонова мелодія допомагає зосередитися. Створіть ідеальну комбінацію сил підопічних, щоб знищувати антагоністів ще на старті дороги!


Реклама

завантажити Rush Royale 3.1.7293

Нове в цій версії
Introducing Royal Trials!
- A new competitive mode! Build special decks, fight in PvP, and achieve victories to earn rewards!
- Trials’ rewards include gold, crystals, unique emojis, and unit cards—even legendary ones!
- Royal Trials will take place on weekends. The first Royal Trial will begin very soon!
- Other improvements and bug fixes
Загальна інформація
версія 3.1.7293 (7293)
дата завантаження 2021-02-27 01:21
Розмір 62.67 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

BILLING

BILLING

PAY_THROUGH_BAZAAR

PAY_THROUGH_BAZAAR

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки My.com B.V. на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/11/23 12:32
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |