опис:

Гра Age of Apes  - це прикольна стратегія, в якій мавпи будують місто, бються і торгують з іншими арміями, збирають і крадуть ресурси, літають в космос на пошуки бананів.

Після зникнення людей на планеті почалася епоха мавп. Вони розвивають свої поселення, шукають нові технологічні рішення, розвивають науку, хочуть вирушити в космічну подорож. Є інформація, що на просторах галактики заховано багато бананів, це кращий стимул для персонажів. Користувач збирає команду воїнів, здатну протистояти чужим кланам. Під управлінням головнокомандуючого герої зводять оборонні споруди, беруть участь в яскравих битвах, борються за каравани з важливими ресурсами. Можна вибирати законні методи роботи, виділяти час на пошук і видобуток корисних елементів. Альтернативний варіант - крадіжка зібраного кимось іншим, з перспективою активізації війни.

На локальної карті видно тільки своє місто, на глобальній можна споглядати інші населені пункти, відстежувати різні процеси на їх територіях. Взаємодія з героями з сусідніх поселень не обмежується грабежами і протистояннями, можна вести торгівлю або вступати в альянси для посилення власних потужностей. Вибудовування лінії поведінки вплине на рівень зайнятості персонажів в певних напрямках. Якщо вдасться налагодити контакт з сусідами або приборкати їх силою, то ймовірність відправлення в космічний простір значно зросте.

Відмінні риси гри Age of Apes:

  • формування армії приматів;
  • PvE-битви, зясування відносин з іншими кланами;
  • накопичення ресурсів різними способами;
  • збір ракети для космічних польотів;
  • дослідження світу в руїнах, знаходження скарбів.

Процес створення літального апарату з безлічі деталей вимагає енергії і уважності. Готову ракету ще треба супроводити, підлеглі не можуть виконувати такі масштабні завдання самостійно. Барвиста футуристична історія захоплює сюжетом. У проекті добре продумана система апгрейдів, необхідно лише визначитися, що прокачувати в конкретний момент. Гравцеві доводиться приймати рішення, часто ставлять запитання з варіантами відповідей. Приготуйтеся взяти відповідальну місію допомоги в науковий прорив мавп!


Реклама

завантажити Age of Apes 0.23.4

Нове в цій версії
- New Features: Clan Honors. Fight for your Clan, win rewards!
- New Event: Win special decorations & rewards in Valentine's Day events!
- New Fighters: Bono Boom and Sergeant Buzz are here! Get them in Clan Honors or Astral Coliseum!
- New Chapter Quest Stories: Find the Gene Bank!
- New Normal Scan Detector for Relic Detection.
- Optimized displays, gather/march/battle experiences, Astral Coliseum, Clan Convoy, Ultimate Monkey, Mutants
Загальна інформація
версія 0.23.4 (5276)
дата завантаження 2021-02-27 00:46
Розмір 98.49 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

зйомка фото й відео

Дозволяє програмі фотографувати та записувати відео за допомогою камери. Такий дозвіл дає програмі змогу будь-коли використовувати камеру без вашого підтвердження.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки tap4fun на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/11/22 12:41
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |