опис:

Гра Fishdom  - це акваріумна головоломка, в якій належить ознайомитися з підводними персонажами, прикрашати їх житло, збирати мушлі і морські зірки по три в одному ряду.

На старті користувача вітає добродушна черепаха, вона стане головним помічником і підказувачем новоявленого акваріума. Яскрава майданчик з мінімальним оформленням пустує без риб. Купити прикраси і вихованців можна за монети, які заробляються при вирішенні завдань з переміщенням тематичних фігур по три в лінії. Перед кожною головоломкою гравець побачить конкретне завдання. Його виконання гарантує отримання заповітних монет, можливі й інші нагороди при віртуозному вирішенні складних моментів.

В аналогічних головоломках на дошці акцент робиться на накопичення певних фігур, а тут бувають інші сценарії, де потрібно зачепити осередки з іншим фоном, навіть якщо в них абсолютно різні елементи. Бустери дозволяють швидше домагатися бажаного результату, отримувати більш значні бонуси. Варто уважно стежити за підказками, у процесі іноді даються уточнення з описами нових доступних опцій. Рівні поступово ускладнюються, завдання не виглядають монотонними. Зароблене можна відразу витрачати, першим вихованцем стане риба-клоун, пізніше приєднаються інші симпатичні види риб. Нові мешканці стоять дорого, такі рівні буде можливість тільки вибирати і розставляти прикраси, займатися інтерєром.

Відмінні риси гри Fishdom:

  • головоломки «три в ряд» з океанічними елементами;
  • колекціонування риб;
  • створення ефектних акваріумів;
  • придбання оригінальних прикрас;
  • дослідження підводних локацій.

Графіка з соковитими відтінками дарує чудовий настрій. Розслаблююча музика допомагає забути про буденні негаразди і зануритися в чарівний світ під водою. Персонажі люблять комунікувати між собою, за їх діалогами цікаво спостерігати. Якщо хочеться іншого формату завдань, можна захопитися пошуком скарбів, закликати в помічники ската, пінгвіна, краба. Також розробник зробив онлайн змагання, в них беруть участь користувачі з усіх континентів. Зробіть шикарний акваріум для комфортного проживання різних героїв!


Реклама

завантажити Fishdom 5.43.0

Нове в цій версії
What's new:
- Bug fixes and improvements

Please update the game to the latest version.
Загальна інформація
версія 5.43.0 (929054300)
дата завантаження 2021-02-17 17:03
Розмір 128.56 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.2+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати конфігурацію служби Google

Дозволяє цій програмі читати дані налаштування служб Google.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

google

google

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки Playrix на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/11/22 10:35
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |