Talking Tom Blast Park: The New Blasting Adventure
0 (0)

Talking Tom Blast Park: The New Blasting Adventure

опис:

Гра Talking Tom Blast Park: The New Blasting Adventure  - це запальний екшен, в якому знаменитий кіт бігає по парку чарівних атракціонів і обстрілює шкідливих єнотів.

Користувач управляє прикольним Томом, які планують запустити парк розваг. Всі обєкти вже розставлені по місцях, але реалізувати відкриття і радувати відвідувачів заважають вже знайомі антагоністи - єноти. Необхідно оббігти територію і вразити недругів влучними пострілами з бластера. У великому арсеналі зброї гравець обовязково знайде найбільш підходящий інструмент. Дрібні злодії можуть ховатися де завгодно і зявлятися раптово. Важливо швидко реагувати, проявляти спритність. Чим далі вдається пробігти, тим агресивніше вороги. Також приготуйтеся до сутичок з капітанами єнотових.

Злі звірі не просто створюють атмосферу хаосу, вони ще виводять з ладу атракціони і крадуть золоті шестерінки. Без цих деталей механізми не запускаються, потрібно знайти відсутні елементи і відновити роботу пошкоджених конструкцій. Після очищення однієї частини території відбудеться розблокування наступного світу, головним персонажем стане хтось із приятелів кота. Досліджуйте чарівну локацію, ходите по Дикому заходу, оглядайте естетику джунглів. Крім шестерень рекомендується колекціонувати інші цінні предмети. Різні кристали можна витрачати на зміну іміджу підопічного.

Відмінні риси гри Talking Tom Blast Park:

  • стрільба з бластера по противникам;
  • розблокування нових моделей зброї;
  • ухилення від контратак;
  • можливість зміни головного героя;
  • монети за знищених єнотів.

Нескінченний Раннер має яскравий графічним оформленням, завдяки якому пригоди приємно вражають. Розробник зберігає принцип интуитивности управління для своїх проектів, щоб найменші гравці змогли розібратися в геймплеї, почати барвисте подорож. Різноманіття нагород і бонусів мотивує діяти активніше. Перспективи відкриття інших локацій і взаємодії з друзями Тома вносять різноманітність, виключають нудьгу. Висока динаміка не дозволяє відволікатися, змушує вникнути в процес і зосередитися на завданні відкриття парку для веселих тварин. Допоможіть улюбленим героям розправитися зі злодіями!


Реклама

завантажити Talking Tom Blast Park: The New Blasting Adventure 1.0.2.164

Нове в цій версії
Bug fixes and minor gameplay improvements.
Загальна інформація
версія 1.0.2.164 (40)
дата завантаження 2020-11-20 15:49
Розмір 45.83 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BILLING

BILLING

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/11/21 10:47
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |