опис:

Гра Atlantis Odyssey  - це цікавий симулятор, в якому має бути бродити по Атлантиді, знайомитися з цивілізацією атлантів, відкривати нові території, відроджувати інфраструктуру.

Після авіакатастрофи дослідники Ніколь і Роберт раптово потрапляють на міфічний острів. Спочатку землі затягнуті димом, але в міру виконання різних завдань дим розвіюється. Перед персонажами зявляються занедбані ділянки, їх необхідно відновлювати і облаштовувати. У героїв є тільки цікавість і готовність працювати. Вони шукають ресурси і інструменти, потрібні для вирішення поточних питань. Можна розбити табір і зайнятися артефактами, захованими в тутешніх краях. Також рекомендується створити ферму, вирощування продуктів і інша діяльність забезпечать молодих людей запасами свіжої їжі.

Далі потрібно ближче вивчити цивілізацію атлантів. Їх дивовижні звичаї зацікавлять представників сучасного покоління. Накопичені ресурси і перелік знайдених інструментів дозволять побудувати різні обєкти і відновити ціле місто. Уважні шукачі пригод знайдуть входи в інші світи, будуть приємно здивовані чарівної обстановкою. Технології давнину вразять якістю, необхідно вивчити їх і коректно застосовувати, щоб діяти ефективніше. Раніше у місцевих були майстерні, де переважала магічна сила. Відродження подібних обєктів благотворно позначиться на житті острова.

Відмінні риси гри Atlantis Odyssey:

  • дослідження Атлантиди;
  • пошук ресурсів, розблокування інструментів;
  • знайомство з представниками древньої цивілізації;
  • будівництво будівель, застосування актуальних технологій;
  • відтворення міста на руїнах.

Симулятор радує величезною кількістю бонусів, можливістю знаходити масу корисних речей. Квести і головоломки захоплюють користувачів, затягують в геймплей. Комбінація простого принципу управління і продуманого сюжету формують незгасний інтерес. Текстове відображення постійного спілкування дозволяє орієнтуватися в тому, що відбувається, розуміти, про що думає кожен на барвистій локації. Якщо вдасться правильно організувати процеси, герої з радістю залишаться тут. Зараз вони висадилися і хочуть почати неймовірна пригода!


Реклама

завантажити Atlantis Odyssey 1.13

Нове в цій версії
The story continues!
What awaits our heroes after meeting Rak'kata?
RAK'KATA'S OASIS
Nicole, Robert, Mi'ara, and Tar'per have arrived...
What does this lair hide?
Загальна інформація
версія 1.13 (94)
дата завантаження 2021-03-01 02:09
Розмір 92.26 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/11/14 12:32
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |