опис:

Гра Crazy Cooking  - це прикольна казуалки, в якій має бути радувати клієнтів смачними стравами, швидко і професійно створювати кулінарні шедеври.

Замість роботи в звичайному ресторані гравець буде подорожувати і розвивати бізнес за допомогою фургона з їжею. Можна паркуватися в різних точках світу, готувати прямо в машині, отримувати гроші від ситих і задоволених покупців. Основне завдання полягає в розстановці пріоритетності процесів. На старті кухар пропонує тільки пончики з декількома видами покриттів, пізніше асортимент страв збільшується. Інгредієнти важливо обробляти в певному порядку, коли бажаючих отримати замовлення стає багато, виникає ризик плутанини або паніки.

На кожному рівні потрібно оперативно обслужити конкретне число людей і заробити мінімальну суму для переходу на наступний етап. Обидва показники фігурують на верхній панелі, можна легко відстежити, темпи і ефективність виконання завдань. Зароблені кошти витрачаються на продукти, кухонне начиння. У міру розвитку бізнесу можна відкривати нові рецепти, користуватися посиленнями, застосовувати різні тактики, дізнаватися кулінарні секрети. Найважче працювати в годину пік, доведеться вдосконалювати знання з тайм-менеджменту, щоб встигати готувати і дарувати позитивні емоції.

Відмінні риси гри Crazy Cooking:

  • приготування страв в фургоні, обслуговування покупців;
  • відстеження настрою клієнтів;
  • поліпшення для торгової точки на колесах;
  • зростаюче число інгредієнтів і рецептів;
  • підвищення попиту і популярності.

Барвиста графіка, інтуїтивне управління і зрозумілі завдання заманюють гравців. Люди ставляться до шеф-кухарю доброзичливо, але не люблять чекати. Радісні клієнти платять більше, що мотивує активніше розвиватися. Також можна взяти додаткові місії для отримання позачергової порції бонусів. У проекті має бути використовувати різні техніки приготування їжі, смажити, варити, робити страви на грилі і на пару. Головне - дотримуватися послідовність дій. Божевільний темп вимагає максимальної зосередженості, станьте кулінарним генієм і створіть свою бізнес-імперію!


Реклама

завантажити Crazy Cooking 1.6.6

Нове в цій версії
Winter is coming, Chef! Time to make delicious gingerbread cookies and sing your favorite Xmas song!
- Christmas event is getting ready for the Holiday Season!
- Many special gifts are waiting for you
- Optimize visual and general user experience
- Fix bug and improve game performance
Sit by the fireplace and enjoy your favorite Christmas tales! Let it snow!
Загальна інформація
версія 1.6.6 (200661)
дата завантаження 2021-03-01 10:28
Розмір 93.88 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/11/12 12:53
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |