опис:

Гра RUN! - це пригодницький хоррор, в якому потрібно швидко вирішувати головоломки і шукати вихід з покинутого темного будинку, поки не згасло світло ручного ліхтаря.

З невідомих причин персонаж опинився в старому особняку з великою кількістю приміщень і кривавих плям. Крім ліхтаря у нього є чітка мета втечі з страшного місця. Зусилля будуть марними, якщо не розібратися в що відбуваються раніше події. Під управлінням користувача герой відчиняє двері, переходить в наступні кімнати, шукає докази і підказки. По дому розкидані зроблені дитиною записки. У них невиразно пояснюється, що скоро прийде хтось страшний. Паралельно виникають прохання про допомогу, стає зрозуміло, що сімя потрапила в біду, батьки не встигли залишити розгорнутої інформації про те, що трапилося.

Обстановка в будинку страхітлива, тиша напружує, кожен шерех і скрип викликає підозру. У старому будинку неможливо рухатися беззвучно, відчувається моральний дискомфорт. В поле огляду потрапляють предмети, корисні при вирішенні завдань, придивляйтеся і обовязково підбирайте потрібне. Персонаж знаходить тайники, відкриває закодовані сейфи, виконує інші махінації. Ребуси і завдання допомагають дізнатися сюжетну лінію, просунутися ближче до розвязки. Пропажа освітлення активізує жахливих монстрів, важливо стежити за запасами енергії, шукати запасні батарейки.

Відмінні риси гри RUN !:

  • втечу з похмурого особняка;
  • можливість підсвічувати шлях тільки одним ліхтарем;
  • ризик падіння рівня заряду освітлювального приладу;
  • пробудження монстрів в повній темряві;
  • безліч головоломок і таємниць.

Назва квесту мотивує діяти оперативно, атмосфера не сприяє повільним і вдумливим вчинків. Доведеться задіювати логічне мислення та знаходити взаємозвязок між знайденими елементами, отриманими різними способами даними. Підказок повно, крім тексту в них можуть бути малюнки і схеми, має бути постійно зясовувати, як краще скористатися всіма отриманими. Формат огляду від першої особи змушує постійно оглядатися, а число дверей лякає. Але якщо розгадати ребуси, добути факти і зрозуміти суть прохання про порятунок, то зявляться перспективи щасливого фіналу. Незнайома сімя сподівається на швидке прибуття рятівника!


Реклама

завантажити RUN! 1.3

Загальна інформація
версія 1.3 (6)
дата завантаження 2020-11-09 18:20
Розмір 49.99 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Усі додатки FGCompany на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/11/10 10:19
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |