опис:

Гра Cube Surfer! - це барвиста аркада, в якій серферу належить ковзати на легко втрачаються кубах, підбирати по шляху інші кубічні елементи, щоб проїхати максимально довго.

Гравець управляє спортсменом, які обрали для переміщення нестандартний інвентар. Їхати доведеться високо над хмарочосами, майже зачіпаючи хмари. Спочатку під персонажем тільки один блок, але попереду відразу видно додаткові. На зібраних елементах безперешкодно їхати не вийде, доведеться рухатися крізь стіни і втрачати цінні елементи. Важливо вказувати напрямок, рухати героя правіше / лівіше, щоб підбирати куби і бонусні кристали. Коли вдасться зібрати значну кількість бонусів, користувач зможе розблокувати інші скіни для тривимірних фігур, а також змінити зовнішність. Кристали також використовуються для покупки поліпшень, і ніколи не губляться просто так.

Крім стін героя чекають пастки, жорстко знищують зібране кубічну багатство. Сама дорога вузька, часто можливості обїзду не передбачено і потрібно прораховувати мінімізацію збитку. Іноді валяються дрібні перешкоди, повз можна проїхати без ексцесів. Кожна траса завершується сходинками, метою стає піднятися вище по ним, поставити новий рекорд за кількістю плит. Зверху встановлена ​​шкала з відображенням частини пройденої дистанції. За нею легко зрозуміти, скільки ще приблизно потрібно мчати до ступенів.

Відмінні риси гри Cube Surfer !:

  • ковзання на кубах замість серферной дошки;
  • накопичення і примноження опорних елементів;
  • перепони, що усувають певний шар блоків;
  • збір бонусних кристалів;
  • 9 барвистих скінів для кубів.

Розробник зробив для тайм-кілера графічне оформлення в соковитих відтінках, надав проекту яскравості і настрою. Звуковий супровід додає позитиву, але не відволікає від основного завдання. Варто враховувати, що біля перешкод часто лежить щось корисне, потрібно проявляти чудеса спритності, щоб підібрати бажане без попереднього шкоди, або з найменшими втратами. Також принципово важлива своєчасність дій і холоднокровність. Будь-який зайвий маневр може привести до передчасного завершення рівня. Допоможіть серферу гідно пройти кожну трасу і показати неймовірні результати!


Реклама

завантажити Cube Surfer! 2.5.1

Нове в цій версії
Minor bug fixes
Загальна інформація
версія 2.5.1 (32)
дата завантаження 2021-03-01 09:39
Розмір 104.59 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

SET_ALARM

SET_ALARM

BILLING

BILLING

Усі додатки VOODOO на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/11/02 10:42
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |