опис:

Гра Dentures and Demons являє собою класичний квест для андроїда, що пропонує вам зануритися в пригоди в форматі платформера. Відразу варто відзначити, що в грі міститься нецензурна лексика (18+) а ще специфічний гумор і сарказм, який може образити деяких користувачів. Але наша справа попередити, поїхали далі.

Як ми вже згадали, розробником тут виступає самотня людина, що дав назву своїй не менше самотньою студії Sui Arts, так що, не дивуйтеся, що це його перший проект, але будемо сподіватися, що далеко не останній, подібного підходу дуже не вистачає останнім часом.


Те, що відбувається за структурою і атмосфері нагадує як мінімум два серіали - «Дуже дивні справи» і «Південний парк», не сумніваємося, що натхнення і концепцію розробник черпав саме там.

Події ж будуть розгортатися в містечку під назвою «Вараденза», яке тільки на перший погляд виглядає спокійним і утихомирює. Тим же, хто тут виріс відома маса дивних подій, які тут відбуваються, а повітря навколо видається не свіжим, а моторошним. Головними героями виявляється група підлітків, які вирішили простежити за місцевим детективом, який розслідує справу про секту, опинившись біля похмурого особняка. Далі по класиці - жарти, підколи і бажання виділитися, які приведуть героїв в різноманітні халепи.


Особливості гри Dentures and Demons для андроїда:

  • Прекрасна піксельна графіка і формат класичних квестів;
  • Повноцінні пригоди з загадками і міні-іграми;
  • Безліч неочевидних досягнень;
  • Забавні діалоги і інтригуюче взаємодія між персонажами;
  • 6 частин однієї історії.

Недоліки гри:

  • Ще раз нагадаємо, в грі міститься ненормативна лексика і гумор, який може зрозуміти далеко не кожен;
  • Є трохи реклами;
  • За пару доларів ви можете купити режисерську версію і кілька міні-ігор, проте, на основний сюжет і проходження це ніяк не вплине.

Підсумок: Dentures and Demons це дуже камерний і цікавий проект, який само собою не знайде велику аудиторію шанувальників. Проте, на даний момент кількість завантажень вже перевалило за 500 тисяч, так що, шанс ще є, адже воно того варте!


Реклама

завантажити Dentures and Demons 1.0.73

Нове в цій версії
New languages!
Загальна інформація
версія 1.0.73 (73)
дата завантаження 2021-02-18 18:15
Розмір 74.3 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
приблизне місцезнаходження (на основі мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше приблизне місцезнаходження. Таке місцезнаходження визначається службами локації за допомогою мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

точне місцезнаходження (на основі GPS і мережі)

Дозволяє програмі дізнаватися ваше точне місцезнаходження за допомогою системи глобального позиціонування (GPS) або мережевих джерел даних про місцезнаходження, як-от антен мобільного зв’язку та Wi-Fi. Щоб програма могла використовувати служби локації, їх потрібно ввімкнути та зробити доступними для пристрою. Програми можуть використовувати це, щоб визначати ваше приблизне місцезнаходження, і додатково споживати заряд акумулятора.

Усі додатки Sui Arts на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/31 10:39
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |