опис:

Гра Gaia Odyssey  - це прикольний ролевик, в якому має бути вивчати казкову всесвіт, брати участь в PvP-битвах з яскравими спецефектами, спілкуватися з чарівними персонажами.

Перед тривалим пригодою користувач створює героя, налаштовує його зовнішність, а потім можна і озирнутися на локації. Підопічний потрапляє в чарівний світ і відправляється в тривалу подорож. На барвистих локаціях його чекають різноманітні створення, якими керують інші користувачі або штучний інтелект. Кожне бій з переможним результатом дозволяє використовувати апгрейди, розвиватися, отримувати нові сили. Протистояння - не єдиний вид взаємодії, іноді вигідніше вступати в альянси, обєднуватися заради знищення великих антагоністів.

Кожна атака супроводжується розкішними звуковими і візуальними ефектами. Управління стандартизовано, зліва внизу відображається джойстик, який відповідає за переміщення героя. Праворуч розташовуються кнопки атак, стрибків і інших маневрів. Комбінувати доступні дії можна в довільному порядку, з урахуванням нюансів конкретної ситуації. Знайдені скарби, здобуті призи і бонуси додатково мотивують на грандіозні подвиги. Оригінальні види зброї, а також прикольні наряди і аксесуари допоможуть сформувати неповторний імідж воїна.

Відмінні риси гри Gaia Odyssey:

  • онлайн-битви з іншими гравцями і внутрішньоігрові героями;
  • дослідження світу без обмежень на дії;
  • кастомизация підопічного;
  • поліпшення здібностей, розвиток;
  • крутий арсенал зброї.

Розробник створив багатозадачність проект з абсолютною свободою діяльності для користувача. Одним миліше прогулянки по підземеллях битви з монстрами і босами в умовах обмеженого простору, інші віддадуть перевагу сутички на відкритій території. Діалоги з персонажами допомагають детально ознайомитися із сюжетною лінією. Крім войовничих справ можна міркувати про великі перспективи, планувати отримання королівського статусу. А ще присутній шанс побудови любовних відносин, створення віртуальної пари. Чарівним земель потрібен лідер, готовий переписати всі сценарії!


Реклама

завантажити Gaia Odyssey 19.0

Загальна інформація
версія 19.0 (19)
дата завантаження 2020-12-30 09:45
Розмір 96.05 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

під’єднуватися до й від’єднуватися від Wi-Fi

Дозволяє програмі під’єднуватися до точок доступу Wi-Fi та від’єднуватися від них, а також вносити зміни в налаштування пристрою для мереж Wi-Fi.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

записувати аудіо

записувати аудіо

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/29 12:28
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |