опис:

Гра Warriors.io відразу розповість про себе багато будь-кому, що грав хоча б в кілька io-проектів, але при цьому, вам не обовязково бути такою людиною, щоб приєднатися до цього руху. Як і що тут відбувається ми з вами сьогодні і будемо розбирати, так що, приступимо.

Почати варто з короткої передісторії проектів io, яка, насправді покрита мороком, а значить, найімовірніше є чистою випадковістю. Все що потрібно знати пересічному геймеру - 5 років тому зявився браузерні проект Agar.io, який потім перекочував і на мобільну платформу. Не дивлячись на відверто убогу графіку проект вистрілив як ракета, в першу чергу завдяки своїй механіці, можливості грати просто в браузері і піару від блогера PewDiePie. Якщо ж говорити про цифри, то тільки для андроїда гру скачали більше 100 мільйонів разів, а якщо порахувати браузер і iOS, то цифра буде в рази більше. Само собою, такий шанс упускати не можна було, так що, почали зявлятися гри з приставкою «io», натякають на можливість отримати схожі враження.

У нашому випадку розробником виступила студія CASUAL AZUR GAMES, досить відома в колах андроїд-гравців, а по частині популярності, схема все ще працює, на даний момент гру скачали більше мільйона гравців ...


Геймплей (як і належить) тут максимально простий - вибираєте героя, відправляєтеся на арену і вступаєте в сутичку з іншими гравцями, намагаючись якомога довше вижити в тому, що відбувається навколо хаосі і забрати з собою якомога супротивників. Класична королівська битва, тільки більш динамічна.


Особливості гри Warriors.io на андроїд:

  • Великий вибір спритних героїв (68 штук);
  • Геймплей динамічний, сесії короткі, все як треба;
  • В районі 50 видів зброї, що більш ніж достатньо;
  • Різноманітні посилення, які можна підібрати на поле брані;
  • Само собою, є «скіни» для унікальності вашого героя;
  • Проста графіка, відмінна анімація;
  • Є режим для битви з компютером.

Недоліки гри:

  • Реклама і покупки - тут нема чому дивуватися, це норма для безкоштовних проектів, ось тільки реклами багато, а з "Донат» життя стає явно краще ...
  • Деякі користувачі скаржаться на високу складність, але чи так це погано?

Підсумок: гра Warriors.io це гідний представник свого жанру, який хоч і не готовий змагатися з більш великими і популярними проектами формату «королівська битва», але цілком може зайняти місце їх молодшого брата.


Реклама

завантажити Warriors.io 5.83

Нове в цій версії
- Battle pass and a lot of new rewards!
- More unique content!
- Performance improvements!
Загальна інформація
версія 5.83 (583)
дата завантаження 2020-12-05 10:04
Розмір 78.03 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
4.65★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/29 10:18
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |