опис:

Гра Run Royale 3D  - це цікава аркада, в якій підопічні 25-і користувачів проходять локації з випробуваннями і намагаються швидше за інших добігти до фінішної лінії.

Гравець управляє маленьким круглим персонажем, готовим будь-якої миті вибігти на майданчик з хитромудрими механізмами. У кожному раунді зібраний неповторний комплект перешкод. Лабіринти, рухомі лопаті, груші-маятники і інші штуковини змусять уважно обдумувати кожен крок. При виході на старт бігунові доведеться трохи почекати, дистанція закрита завісою до тих пір, поки не зявиться ще 24 суперника. Далі можна починати забіг, концентруючись виключно на своїх завданнях. Має намір комусь зіпсувати проходження шляху не можна, хоча натовп круглих героїв не завжди ідеально поміщається на складних ділянках підготовленого шляху.

Сама майданчик розташований над яскраво-блакитний прірвою. Якщо спринтер злітає з дистанції, то миттєво зявляється знову перед тією перешкодою, яка стала причиною його падіння. Дорогоцінні секунди губляться, але можна продовжити рух вперед і пройти шлях повністю. Розробник робить акцент на реалістичності фізики, важливо аналізувати перспективи і вчасно сповільнитися, щоб уникнути падінь. Короткий шлях не завжди оптимальний, пастки можуть підстерігати в найнесподіваніших точках. За великими елементами іноді не видно порожнього простору в підлозі або іншої дрібної небезпечної деталі.

Відмінні риси гри Run Royale 3D:

  • дистанція з перешкодами в форматі королівської битви;
  • пошук виходу з лабіринту;
  • раунди з унікальним набором випробувань;
  • короткі динамічні рівні;
  • відсутність підстав від суперників.

Проект виділяється простотою правил, відсутністю додаткових умов. Також радує гарантія позитивного результату, адже кожен дійде до кінця, навіть якщо багато разів доводилося падати. Круглі персонажі викликають посмішку, яскрава графіка фіксує настрій на високому рівні. Короткочасні раунди дозволяють відволіктися швидко отримати порцію приємних емоцій. Оригінальні перепони формують дуже незвичайні дистанції. Допоможіть підопічному стати першим і продемонструвати нік лідера всім учасникам забігу!


Реклама

завантажити Run Royale 3D 1.7.01

Нове в цій версії
Watch out not to get hit by the obstacles, or you might get knocked out!
Can you still get in first place?
Eliminations are gone but you’ll need to try harder in order to get those trophies - Only top 3 places get a trophy!
- Minor bug fixes.
Загальна інформація
версія 1.7.01 (13)
дата завантаження 2020-12-05 16:14
Розмір 40.05 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/25 10:34
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |