опис:

Гра Rowdy City Wrestling  - це піксельна аркада, в якій доведеться брати участь в боях без правил, прокачувати рестлера і просувати його по карєрних сходах.

У переповненому хуліганами місті підопічний гравця мріє стати крутим рестлером. Він потрапляє в борцівський зал і починає реалізовувати задумане. Попереду чекає маса битв і стінка на стінку, і 1 на 1. При наявності досвіду можна потрапити на королівську битву. У кампанії вона представлена ​​як один з форматів, а включення нескінченного режиму гарантує миттєвий перехід до протистояння на виживання.

Якщо опонентів кілька, то можна трохи хитрувати, бити одного спортсмена іншим або тестувати інші трюки. Необхідно підготуватися до протистоянь на різних локаціях, від рингів з натовпами глядачів, до пірсу, де зовсім буде свідків. Продуктивні битви наближають до мрії, допомагають заробити на неї грошей. Кошти витрачаються на посилення, підвищення поточних характеристик. Якщо фінансові запаси занадто малі, то герой може заробити. Щодо безпечний спосіб - тягати ящики та інші важкі вантажі. Є більш швидка і небезпечна схема - вуличні бої, прибуткові, але занадто жорстокі.

Відмінні риси гри Rowdy City Wrestling:

  • перетворення вуличного бійця в професійного рестлера;
  • заробіток коштів за битви;
  • пошук різноманітних підробітків;
  • апгрейд унікальних здібностей;
  • кампанія і нескінченний формат.

Досвідченому користувачеві відкривається доступ до інших персонажів з індивідуальними показниками і якоїсь специфікою поведінки в бою. Графічне оформлення додає гумору в сюжетну лінію і трохи розслабляє. Найпростіше управління дозволяє легко стежити за ситуацією і давати відсіч противнику в найзручніші моменти часу. Система призів і бонусів примножує бажання пробитися в великий спорт. Різні методики підробітків дають можливість самостійно вибирати сценарій розвитку. Поліпшення статистичних показників стає головним завданням перспективного героя. Зробіть свого спортсмена легендою в бажаному напрямку!


Реклама

завантажити Rowdy City Wrestling 1.0.4

Нове в цій версії
Some general bug fixes. Thanks for playing!
Загальна інформація
версія 1.0.4 (5)
дата завантаження 2020-10-23 17:30
Розмір 9.26 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

Усі додатки Brad Erkkila на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/24 12:29
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |