опис:

Гра Coulrophobia  - це похмура аркада, в якій потрібно врятувати друга, вкраденого жорстоким клоуном. Лігво лиходія знаходиться в забутому парку, вибратися і вижити там надмірно проблематично.

Людина в страхітливій клоунській масці викрадає когось близького підопічному гравця. Жертва була вивезена в старий парк атракціонів. На величезній території крім іржавих каруселей та інших пристроїв повинен знаходитися будинок ворога. Є ймовірність, що один саме там сидить в увязненні, але це тільки гіпотеза. Необхідно знайти житло клоуна і паралельно вивчити найближчу зону. Запамятовування обстановки допоможе оперативно дістатися до укриття, якщо викрадач виявить визволяти і спробує його вбити. Доведеться багато бігати, дотримуватися обережності і швидко приймати рішення, якщо є бажання зберегти життя собі і приятелеві.

У геймплеї передбачено 4 ступеня складності проходження. У режимі Примари можна спокійно переміщатися по локаціях, не думати про наближення ворога, адже привид невидимий. В нормальному, складному і екстремальному форматах противник бачить непрошеного гостя. А ще він зможе рухатися з певною швидкістю. Крім темпу переміщення і видимості від обраного формату залежить кількість спроб-життів рятує.

Відмінні риси гри Coulrophobia:

  • звільнення приятеля з покинутого парку;
  • переслідує викрадач;
  • дослідження території зі старими атракціонами;
  • різні можливості для пряток або нападу;
  • 4 режими складності геймплея.

Персонаж забредает в різні приміщення, потрапляє в пастки. Доводиться шукати предмети і вирішувати головоломки, щоб просунутися далі. Клоун ходить по території з сокирою і не церемониться при зустрічі. Необхідно або ховатися до того, як він встиг наблизитися, або знайти спосіб напасти на негідника. Валяються на майданчику аптечки допоможуть відновити сили, якщо вдалося втекти після травми.

Події відбуваються в туманну ніч. Графічне оформлення проекту витримано в похмурих тонах. Звуковий супровід навіває додатковий страх. У такій обстановці легко забути про мету приїзду, але піти звідси вийде лише після звільнення невинного персонажа. Виконайте головну місію і постарайтеся сховатися. Аналізуйте підказки, щоб зробити все правильно і покинути страшне місце.


Реклама

завантажити Coulrophobia 1.1

Нове в цій версії
Halloween mod added
Christmas mod added
Other minor corrections
Загальна інформація
версія 1.1 (3)
дата завантаження 2020-12-10 15:54
Розмір 114.87 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

Усі додатки EvgenoLab на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
5★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/23 12:06
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |