опис:

Гра Raziel: Dungeon Arena  - це фентезі-екшен, в якому належить битися з чудовиськами і зомбовані створіннями, вбивати натовпу ворогів в підземеллях.

Під управлінням гравця маг і воїн повинні запобігти реалізації задумів нікого демона. Вступати в бій з бандою чужинців може тільки один персонаж, але є можливість вибирати, хто саме з підопічних проявить активність в конкретний момент. Для героїв доступні індивідуальні набори здібностей, на стартових етапах їх мало. При успішному залученні початкового арсеналу можна розблокувати більше можливостей. Застосувати все не вийде, тому принципово важливим стає грамотне комбінування дій.

У ватажка темних сил є багато підлеглих, вони нападають групами і намагаються виграти битви за допомогою чисельної переваги. Потрібно шукати слабкі сторони противника, завдавати шкоди по болючим точкам. Розробник пропонує понад півсотні рівнів з динамічними битвами і сильними босами. Між переймами можна міняти нагороди на ігрові гроші, займатися кастомізації героїв, купувати різну зброю. Бродити по темних підземеллях можна поодинці або з приятелями. При дослідженні темних локацій бійці часто виявляють золото, предмети спорядження, інші корисні елементи.

Відмінні риси гри Raziel: Dungeon Arena:

  • епічні сутички з прибічниками демона;
  • перемикання між персонажами з різними здібностями;
  • поступове розширення спектра навичок;
  • заробіток золота, оновлення екіпіровки;
  • одиночний і розрахований на багато користувачів формати.

Тривимірне графічне оформлення з якісної деталізацією дозволяє відчути атмосферу геймплея. Цікава сюжетна лінія створює відчуття цілісної історії, битви привязані до будь-яких подій, а зустрічні персонажі розповідають багато важливої ​​інформації. Музичний супровід підсилює напругу, змушує діяти активніше, щоб противник не встиг втілити в життя страшний план. Широта доступних умінь дає можливість продумати окремі стилі ведення бою для кожного підопічного. Вороги виявляють силу, не ведуться на стандартні хитрощі. Знайдіть спосіб перемогти кожного опонента!


Реклама

завантажити Raziel: Dungeon Arena 1.7.0

Загальна інформація
версія 1.7.0 (4556)
дата завантаження 2020-10-29 19:54
Розмір 70.7 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

отримувати запущені програми

Дозволяє програмі отримувати інформацію про поточні й останні запущені завдання. Це може дозволити програмі виявляти інформацію про програми, які використовуються на пристрої.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

змінювати налаштування звуку

Дозволяє програмі змінювати загальні налаштування звуку, як-от гучність і динамік, який використовується для виводу сигналу.

записувати аудіо

записувати аудіо

створювати пару з пристроями Bluetooth

Дозволяє програмі переглядати налаштування Bluetooth на пристрої, а також створювати та приймати з’єднання зі спареними пристроями.

отримувати доступ до налаштувань Bluetooth

Дозволяє програмі налаштовувати локальний пристрій із Bluetooth, а також знаходити віддалені пристрої та створювати пару.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

Усі додатки Indrasoft на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/20 10:45
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |