опис:

Гра Stray Cat Doors2  - це друга серія милою головоломки, в якій допитлива дівчинка вирішує завдання, шукає предмети, змішує фарби, відкриває будь-які двері.

Юна героїня подорожує по строкатим майданчикам. Поблизу обовязково повинен стояти скриню, закритий на особливий замок. Потрібно знайти чотири фарби в тюбиках і залити кожну в спеціальний сектор замку. При зєднанні необхідних відтінків ящик з дорогоцінним вмістом відкриється, там точно буде річ, потрібна для відкриття дверей. Вихід через дверний проріз знаменує успішне завершення місії, перехід до нового питання. Один етап має на увазі розбір кількох завдань. Перше рішення - привід пройти далі по локації, ознайомитися з обстановкою на іншій ділянці території.

Барвники валяються в важкодоступних точках, їх часом складно дістати. Для цього знадобляться допоміжні предмети. У правому верхньому куті є відсік для зберігання інвентарю. Туди можна покласти річ, а потім дістати і задіяти її. Якщо довго не вдається знайти щось корисне, то підказки з символікою відбитка котячої лапи допоможуть зясувати, де лежать важливі елементи. Іноді доводиться кілька разів проходити біля підказаних точок, добувати додаткові обєкти, а потім повертатися. Оптимальну послідовність дій гравець визначає сам, по пріоритетності наведення не розподіляються.

Відмінні риси гри Stray Cat Doors2:

  • проходження квестів, відкриття численних дверей;
  • пошук різних елементів, їх застосування;
  • спроби витягти вміст скрині на замку;
  • забавні вбрання для головної героїні;
  • кілька локацій на кожному з 9 рівнів.

Яскраве графічне оформлення орієнтоване в першу чергу на дитячу аудиторію. Майданчики симпатичні, з великою кількістю дрібних деталей, що сподобається користувачам будь-якого віку. Розробник створив значний трекліст чарівних мелодій, доповнюють казкову атмосферу. Головоломки і міні-ігри тренують уважність, розвивають логіку. У квестах часто зявляються кішки, героїні вдається ощасливити багатьох бродячих тварин. Допоможіть підопічної розібратися з кожним питанням і порадувати мурчал вихованців!


Реклама

завантажити Stray Cat Doors2 1.0.6641

Нове в цій версії
Abolition of data transfer function
bug fix
Загальна інформація
версія 1.0.6641 (81)
дата завантаження 2021-01-26 09:56
Розмір 135.83 MB
Український немає
вимоги
андроїд 6.0+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/17 12:46
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |