опис:

Гра Chickamauga Battles  - це військова стратегія, в якій гравцеві належить управляти армією в покрокових битвах, вести війська, організовувати нападу і захищатися від ворожих атак.

Сюжетна лінія проекту сформована за мотивами вересневої битви при Чікамоге 1863 року. Геймплей розділений на кампанії, кожна складається з кількох місій і відображає конкретні події того чи іншого дня. Винятки - навчальна кампанія для тренування, а також одиночна, в якій коротко відображена ситуація за весь період битви. Карта розлініяна на шестикутники, що дозволяє командиру давати найбільш чіткі вказівки по переміщенню. Масштабування в блоці одиночних місій розробники зробили значно дрібніші, ніж в інших, щоб візуалізувати те, що відбувається на великій ділянці території.

Користувач переміщує певні загони юнітів і вказує, коли необхідно вступати в сутичку. У розпорядженні будуть різні війська з індивідуальними характеристиками. Одні хороші в ближньому бою, інші серйозно вражають супротивника на великій відстані. Необхідно знати про здібності кожного виду підлеглих, мудро планувати дії, аналізувати перспективи. У покроковому форматі командир вибирає рух або атакуючий маневр. У деяких ситуаціях є на підкріплення, але у протиборчої сторони також є право на залучення додаткових сил. Результат залежить від якості загальної стратегії і опрацювання тактичних сценаріїв.

Відмінні риси гри Chickamauga Battles:

  • участь в битві за історичними мотивами;
  • активізація різних видів військ;
  • залежність дальності атаки від типу солдатів;
  • кампанії, що відображають ряд реальних подій;
  • можливість вибору воюючої сторони.

Тільки дві кампанії, навчальна і вступна, доступні гравцям безкоштовно, інші підлягають розблокуванню при фінансових вливаннях. Оглядати те, що відбувається пропонується зверху, карти виконані схематично і в повній відповідності з розглянутими подіями історії. Надмірна деталізація при таких умовах була б зайвою. Накопичення ресурсів або завдань по будівництві в проекті не передбачено, головнокомандувач займається тільки бойовими діями. Напишіть власний сценарій легендарного бою і приведіть свою армію до перемоги!


Реклама

завантажити Chickamauga Battles 1.0.7

Нове в цій версії
Improved: The AI has received some updates.
Change: Some UI updates.
Загальна інформація
версія 1.0.7 (4)
дата завантаження 2020-10-15 15:03
Розмір 15.04 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.1+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/10/16 10:02
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |