Home Design: My Lottery Dream Home
0 (0)

опис:

Гра Home Design: My Lottery Dream Home  - це прикольна головоломка, в якій потрібно підбирати дизайн для шикарних приміщень, вирішувати завдання по складанню трьох і більше елементів в пряму лінію.

Користувач виступає в ролі дизайнера, що створює чудову обстановку в новому будинку переможців лотереї. Починаються історії з захоплення приголомшених виграшем людей. Потім можна коротко дізнатися плани майбутніх мешканців на нову територію, а після приступити до ремонтно-оздоблювальних і дизайнерських робіт. Професійному оформлювачеві дається повна свобода в прийнятті рішень, будь-який вибір буде сприйнятий клієнтами прихильно. Простими кліками можна розстелити нову підлогу, виконати інші громіздкі завдання, поставити сучасні меблі. На вибір пропонується кілька варіантів рішень, за результат відповідає користувач-дизайнер.

Основна складність, з якою постійно стикається герой, це нестача коштів. Їх пропонується заробляти в процесі роздумів над головоломками «три в ряд». Необхідно пересувати ідентичні фігури в єдину лінію, домагатися часті вибухи. Оновлення елементів в осередках дозволяє багато разів міняти тактику дій. Кількість ходів обмежена, потрібно використовувати бустери і інші доступні прискорювачі пошуку рішень. Часто присутня додаткова задача по розблокуванню певної речі, захованої в конкретних клітинах. Довільне переміщення будь-яких фігур і їх зєднання далеко від потрібних предметів навряд чи стане доцільним.

Відмінні риси гри Home Design: My Lottery Dream Home:

  • нескладні головоломки «три в ряд»;
  • заробіток золотих монет;
  • розблокування робочих інструментів;
  • ремонт і реконструкція приміщень в сучасному стилі;
  • оформлення інтерєрів в розкішних будинках.

Інтуїтивне управління і зрозумілі завдання роблять проект дуже привабливим для гравців. Симпатична графіка і маса способів виконання місій дозволяють кожному проявити дизайнерські таланти. Меблі, світильники, різні покриття та інші реалістичні предмети декорування, допомагають створити унікальну атмосферу на віллах, в особняках. Захоплюючі історії власників житлоплощі надихають на експерименти. Спробуйте реалізувати найсміливіші інтерєрні задуми!


Реклама

завантажити Home Design: My Lottery Dream Home 1.1.30

Нове в цій версії
New Game Released!
Загальна інформація
версія 1.1.30 (80)
дата завантаження 2021-02-18 20:07
Розмір 52.6 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BILLING

BILLING

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

Усі додатки CookApps на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/30 12:22
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |