Horse Legends: Epic Ride Game
0 (0)

опис:

Гра Horse Legends: Epic Ride Game  - це прикольний симулятор, в якому доведеться брати участь у змаганнях з верхової їзди, перемагати і заробляти грошові нагороди.

Молода героїня далеко від цивілізації міркує про те, що в сільській місцевості ще нудніше, ніж в міській суєті. Раптом з нізвідки зявляється симпатичний хлопець і пропонує дівчині спробувати долю в кінних змаганнях. Цікава ідея відразу відгукнулася в серці дівчини. Тепер необхідно вибрати коня і реалізувати задумане на стартових дистанціях. Спочатку новоявленої наезднице є мало коней. Коли вдасться заробити грошей, зявиться можливість придбати представників різних порід. Більше півсотні тварин очікують свого щасливого моменту. У кожної породи є особливості і неповторні таланти, їх потрібно розвивати, підбирати оптимальні апгрейди.

Траси з перешкодами на перших етапах досить прості. Завдяки їм можна звикнути до нюансів управління, навчитися стежити за станом коней. Важливо встигнути пройти дистанцію до того, як у тварини закінчиться енергія, щоб уникнути знесиленого падіння прямо перед фінішем. Пізніше здійснюється розблокування нових ділянок, спортивна діяльність передбачає подорож по всій Америці. За результатами подолання кожної траси можна отримати певне місце в рейтингу, заробити додаткові кошти. У міру розвитку спортивної карєри потрібно працювати над модернізацією самої ферми, будувати нові будівлі, розширювати стайні.

Відмінні риси гри Horse Legends:

  • участь в кінних заїздах, змагальна атмосфера;
  • розблокування трас з перешкодами;
  • колекціонування коней з індивідуальними вміннями;
  • дресирування тварин;
  • будівництво обєктів в стайні.

Коням важливо забезпечити комфорт, ситий звір більш піддатливий до навчання, його легше підготувати до виступу. На фермі можна облаштовувати теплиці, зводити млин, сіяти культури і займатися іншими справами. Хлопець, який подав ідею про старт подібної діяльності, знаходиться завжди поруч. Він пропонує варіанти витрачання грошей, підказує пріоритетні сценарії дій. Легкий сюжет і симпатична графіка залучають користувачів різних вікових груп. Виховайте нових легенд кінного спорту!


Реклама

завантажити Horse Legends: Epic Ride Game 1.0.4

Нове в цій версії
Bugs fixes for undisturbed hours of fun.
Загальна інформація
версія 1.0.4 (104)
дата завантаження 2020-10-29 20:02
Розмір 59.62 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

Перевірка ліцензії Google Play

Перевірка ліцензії Google Play

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

BILLING

BILLING

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/27 13:10
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |