Archers Tale - Adventures of Rogue Archer
0.4 (4)

Archers Tale - Adventures of Rogue Archer

опис:

Гра Archers Tale - Adventures of Rogue Archer  - це прикольний рогалик, в якому лучник знищує натовпу кольорових монстрів і досліджує дивні підземелля.

Фантастичного світу потрібен герой, готовий боротися з різноманітними ворогами. Сміливий лучник під управлінням гравця виходить на полювання. Він має намір очищати кожен майданчик від ворожих особин, вбивати всіх зустрічних. Для виконання задуманого доведеться багато рухатися і влучно цілитися. Спочатку противників мало, місії здаються елементарними, пізніше тварі нападають хвилями, протистояти їм стає важче. Частина антагоністів позбавлена ​​спраги помсти, але деякі особини стріляють у відповідь. В останньому випадку темп переміщення грає ключову роль, важливо встигнути передислокуватися в той момент, коли приціл противника вже наведений, але постріл ще не досконалий.

Герою на вибір часто надаються здатності або інструменти, з трьох варіантів вибирається єдиний. Прийняте рішення однозначно вплине на подальшу тактику дій, коригування маневрів проводиться з урахуванням нових умінь і предметів. Убиті монстри залишають після себе лути, вони автоматично падають в скарбничку персонажа після завершення робіт на кожній локації. Огляд зверху дозволяє бачити майже всю локацію, оцінювати перспективи. Куби і інші порівняно великі обєкти стають одночасно і перешкодою, і елементом для укриття. Важливо правильно використовувати всі що є в полі огляду.

Відмінні риси гри Archers Tale:

  • стрільба з лука по восьминогам, скелетам, різним чудовиськам;
  • рандомних генерація майданчиків;
  • нові можливості і бустери на вибір;
  • ухилення від атак у;
  • пошук балансу між рухом і обстрілом.

Сюжетна лінія не зобовязує розробників робити графіку в похмурих тонах. Підземелля вийшли досить світлими, а вороги можуть похвалитися яскравим забарвленням. Принцип управління стандартний для запропонованого жанру: персонаж або бігає по локації, або атакує. Стрільба здійснюється автоматично, користувачеві необхідно лише спрямовувати підопічного. З кожним рівнем кількість антагоністів на майданчику збільшується, їх вміння стають потужнішими. Спробуйте здивувати ворогів приголомшливим рівнем прокачування і швидкістю реакції!


Реклама

завантажити Archers Tale - Adventures of Rogue Archer 0.3.31

Нове в цій версії
Technical fixes
Загальна інформація
версія 0.3.31 (904)
дата завантаження 2021-01-26 07:22
Розмір 83.08 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

BILLING

BILLING

отримання даних про статус телефона

Дозволяє програмі отримувати доступ до телефонних функцій пристрою. Такий дозвіл дає програмі змогу визначати номер телефону й ідентифікатори пристрою, активність виклику, а також віддалений номер, на який здійснюється виклик.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

C2D_MESSAGE

C2D_MESSAGE

змінення чи видалення вмісту носія USB

Дозволяє програмі записувати на носій USB

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(4)
0.35★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/23 12:51
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |