опис:

Гра Scary Robber Home Clash  - це прикольний екшен, в якому підліток втікає з табору додому і намагається провчити грабіжників, раптово проникли в його житлі.

Брайан зростає в сімї з високим достатком. Батьки відправили його в дитячий табір, а самі поїхали на пару тижнів в круїз. Факт відсутності господарів в розкішному будинку схвилював двох місцевих злодіїв. Вони швидко пробралися в чуже маєток, але виносити звідти цінні речі не поспішали: час є, можна розслабитися і тиждень-другий насолоджуватися життям в чудовій обстановці. Брайан вже встиг повернутися в рідний будинок, поява двох незнайомих чоловіків його розлютило. Хлопець планує вимотати непрошених гостей, організувати їм різні підлості. Лиходії пошкодують, що потрапили на цю територію.

Під управлінням гравця головний герой виконує завдання, що змушують ворогів напружуватися і перебувати в страху. Історія видно від першої особи. Переміщатися можна за допомогою джойстика, а спеціальні клавіші дозволяють підбирати предмети, використовувати підібране при розвязці чергового ребуса. Двоє дорослих негативно налаштованих людей можуть заподіяти персонажу сильної шкоди, важливо діяти непомітно і дотримуватися обережності. Якщо хтось із лиходіїв відчує загрозу або запідозрить поява третьої особи, почнеться небезпечна погоня. Камера в верхньому кутку екрану дає можливість стежити поведінкою грабіжників, завдяки чому легше контролювати процес.

Відмінні риси гри Scary Robber Home Clash:

  • усунення пари лиходіїв з дому школяра;
  • виконання місій з ускладнення життя ворогів;
  • накопичення монет і зірок;
  • постійне спостереження за діями злодіїв;
  • оперативне прийняття рішень.

Тривимірна графіка з яскравими фарбами мінімізує жах ситуації. Герой розважається і спостерігає за частими переляком самовпевнених грабіжників. Чіткі і розгорнуті підказки докладно пояснюють, за яке завдання потрібно братися. Персонаж намагається нашкодити від душі. Замість милої кінокомедії він підсуне фільм жахів. Маленький господар не дозволить покататися чужим людям на крутій машині з гаража, з усієї сили розгромить щось під капотом. Подібних пригод буде багато, постарайтеся розхитати злочинцям нерви і залишитися неушкодженим!


Реклама

завантажити Scary Robber Home Clash 1.6.4

Нове в цій версії
-Performance Improvement
Загальна інформація
версія 1.6.4 (20)
дата завантаження 2021-02-07 01:31
Розмір 43.01 MB
Український немає
вимоги
андроїд 5.0+
архітектура ARM8 ARM7
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

читати вміст носія USB

Додаток зможе читати вміст носія USB.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

виконуватися під час запуску

Дозволяє програмі запускатися зразу після завантаження системи. Це може затримувати запуск пристрою. Програма може загалом сповільнювати роботу пристрою своїм постійним функціонуванням.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Усі додатки Z & K Games на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(1)
0.35★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/22 10:01
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |