опис:

Гра Desert Riders  - це гоночний шутер, в якому належить їздити по піщаних просторах і стріляти по кожному противнику, який прагне в тому ж напрямку.

Автомобіль гравця стартує посеред пустелі і досить швидко дорівнює з першим опонентом. При незначне уповільнення швидкості необхідно направити зброю в ціль і влаштувати грандіозну стрілянину. Після знешкодження та знищення антагоніста темп руху сильно збільшується, можна мчати до наступних смертельно небезпечних зустрічей. Звикнути до моментів перетинів з противниками складно. Вони катаються на різних транспортних засобах, можуть підїжджати ззаду або мчати перед основною машиною. Іноді лиходії навіть чекають в засідках. Виникнення кількох героїв в бункері посеред пустелі не повинно дивувати.

Арсенал зброї вражає: вогнемети, лазерні гармати і інші подібні механізми встановлюються на дах машини. Від влучності прицілювання залежить тривалість розправи. Зверху екрана видно дві шкали: зелена відображає запас сил підопічного гравця, а червона показує рівень енергії поточного противника. На кожній локації потрібно знищити кілька персонажів, важливо не розслаблятися після спустошення черговий шкали червоного відтінку. З усіма вдасться розібратися тільки поблизу до фінішу, біля воріт.

Відмінні риси гри Desert Riders:

  • поїздки на високій швидкості з обстрілом ворогів;
  • розблокування нових моделей машин;
  • потужні бустери на вибір;
  • різноманітність транспортних засобів у антагоністів;
  • трофеї і фінансову винагороду.

По дорозі досвідчений водій-кілер збере багато бонусів і грошових коштів за вдалі маневри. У процесі можна вибирати бустери, які підходять під стиль їзди, а також зручна зброя. При великих накопичення можна відкривати новий транспорт. Експерименти з гонитвою на різних машинах захоплять багатьох віртуальних автомобілістів. Поступово місії ускладнюються, перелік предметів для розблокування теж розширюється. Мультяшна графіка створює прикольну атмосферу. Динаміка подій змушує зберігати концентрацію. Спробуйте подолати доступні рівні в кожному із запропонованих світів!


Реклама

завантажити Desert Riders 1.2.1

Нове в цій версії
Bug fixes and improvements.
Загальна інформація
версія 1.2.1 (24)
дата завантаження 2020-06-12 13:16
Розмір 23.45 MB
Український немає
вимоги
андроїд 4.4+
архітектура -
Перевірка додатки
файл перевіряється
Дозволи
повний доступ до мережі

Додаток може створювати сокети мережі та використовувати спеціальні мережеві протоколи. Оскільки веб-переглядач та інші додатки самостійно реалізують функції надсилання даних в Інтернет, цей дозвіл надавати не обов’язково.

контролювати вібросигнал

Дозволяє програмі контролювати вібросигнал.

BILLING

BILLING

переглядати мережеві з’єднання

Дозволяє програмі переглядати інформацію про з’єднання з мережами, як-от дані про наявні та під’єднані мережі.

переглядати з’єднання Wi-Fi

Дозволяє програмі переглядати інформацію про використання мереж Wi-Fi, як-от увімкнення/вимкнення Wi-Fi, а також назви під’єднаних до Wi-Fi пристроїв.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

не допускати перехід пристрою в режим сну

Дозволяє програмі не допускати перехід пристрою в режим сну.

отримувати дані з Інтернету

Дозволяє програмам отримувати повідомлення "cloud to device" ("хмара–пристрій"), надіслані службою програми. Користування цією службою призводить до використання даних. Шкідливі програми можуть спричиняти надмірне використання даних.

Усі додатки SayGames на mob-core.com.ua

увага! всі файли розміщені з дозволу авторів додатків або знайдені у вільному доступі в інтернеті, якщо якийсь з файлів порушує Ваші права,повідомте нам про це

Рейтинг:

(0)
0★

оцінити гру:

сюжет
графіка
управління
звук
2020/09/15 11:57
Схожі ігри:
© 2011-2019 mob-core.com  |